کدوم سبک قیافه رو می پسندی؟

:joy::joy::joy:جوووون :star_struck::star_struck:

1 Likes

این دوتا مخصوصا اولی که رنگ چشاش. قهوه اییه

2 Likes

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:آره یکم شبیه هست ولی من چشمام تیره تره
مرسی از تگت عزیزم
@Marziye

3 Likes

قربونت :green_heart::orange_heart:

1 Likes

17
18

من سومیو دوسدارم
ولی کاش بدون آرایش بودن چون با آرایش همه خوشگل میشن

1 Likes

تو چشمات خوشگل تره:heart_eyes:

1 Likes

واقعا :thinking: !!!هر چند مرز نژادی کورد وسیع تر هستش تا مرز سیاسی ش اما اگه اشتباه نکنم به این مدل چهره ها کوردی یا فارسی نمیگن . من متوجه نمیشم . تا جایی که بدونم کوردهای اصیل به چشم و ابروی مشکی و موهای بلند مشهورن نهایتا موهای خرمایی . البته بعد تداخل قومیت ها ممکن هست تغییر ژنتیک در کورد ها شده باشه مثل کوردهای ترکیه و … حتی کورد های شکاک ارومیه بیشتر چشمهای سبز دارن اون هم به خاطر آب و هوا و هم مرز بودن با قوم های دیگه ست . اما نژاد اصیل کورد به چشم و ابرو مشکی و موهای بلند مشهورن به این مدل چهره ها کوردی میگن . البته نظر شما محترمه از اینکه چهره های فارسی میپسندید. اما پسند من از این چهره به خاطر کم آرایش بودن و معصومیت صورتش که شباهت زیادی به پرتره های راهبه ها داره هستش :kiss::kissing_heart:

1 Likes

۱۰ و ۱۱ رو میپسندم

اونی که موهاش دو گیسه. کلن من بلوند میپسندم. و خودم جدیدن بلوند کردم:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

فداتشم عزیزدلم

1 Likes

خدانکنه :heart:

1 Likes

شش:heart_eyes::heart_eyes:

۵رو:grin::grin:

والا نمیدونم ولی طرفای ما کلا چش رنگین خونواده مامانم اینا با خواهرم و داداشم چش رنگین موو چش رنگی بیشتر داریم تا سیاه و اینکه میگن روس ها با کوردا ازدواج کردن که بیشتر سفیدو چش رنگین تو کوردا ما طلایفه منگور هستیم که میگن اینا سفید و چش رنگین بگیم منگوری میگن وای روسین :rofl::rofl::rofl::rofl: حالا من خوشم نمیادددا از فارس ها میگم صورتشون بزرگو تپل با چش ابروی مشکی که من بیشترشونو با این مدل دیدم البته یه چیزی خانمای فارس باسن ندارن ولی صورتشون گردو تپله و در اخر من موهام و ابروهام و چشام سیاه خیلی م سیاه دوس دارم من به مادرم رفتم ولی مادرم چش سبزه :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.