کدوم دکتر بهتره؟ کسی میشناسه؟

شما بقیه الله سزارین بودین؟
پرسنلش چطورن؟

آخه از اقوامم بودن اونجا که زیاد راضی نبودن

کار درستو تو انجام میدی قبل از اقدام حتما باید به همه جوانب نگاه کنی. دکتر و بیمارستان خیلی مهمه

واقعا؟ خداروشکر😍
شنیدم دکتر متدین هم هستن
اینم برام مهمه

سلام عزیزم
شما اصلا نمی تونید تخمین بزنید که بارداری چه زمانی اتفاق می افته، ممکنه هیچ مشکلی هم نداشته باشید اما باردار نشید. شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده. قبل از بارداری باید ورزش منظم انجام بدید و تغذیه سالم داشته باشید. اسید فولیک مصرف کنید. استرس هم نداشته باشید چون مهم ترین عامل ناباروری و اختلال در قاعدگی هست.

1 Likes

من طبیعی بودم اما بعد ۸ساعت درد کشیددن پسرم نیومد دکترم گفت بیشتر از این نباید درد بکشی برای بدنت مضره برد سزارینم کرد اما اصلا جای سزارینم مشخص نیست. بی حسم کرد تو طول زایمان اونقدر باهام حرف زد شوخی کرد که اصلا نفهمیدم چقدر طول کشید که صدای گریه پسرم رو شنیدم

@baran_bahari
باران جونم پیش دکتر احمدیان تو تریتا زایمان کرده. همون که گفتم هزینش یک و پونصد شده

واي عزيزم خوشبحالت چقدر خوب بوده سزارينتون
من خيلي از زايمان ميترسم هروقت بهش فكرميكنم استرس ميگيرم
هنوز خيلي مونده تازايمان،سه ماهمه انقدرم بدويارم كه هيچ لذتي تواين سه ماهه از بارداريم نبردم😣
دكترم اصرار داره زايمان طبيعي كنم اما ميگم سزارين

نمیخوام ازش خیلی تعریف کنم که فکر کنی شاید اشنام هست. نه . اونقدر متدین و با وجدان و مومن هست که یکبار رفتم پیشش ی خانمی اومد پیشش گفت اوضاع خوبی ندارم و فلان بهش گفت برو صندوق قبض ویزیت رو پس بده پولت رو بگیر بیا پیشم.خودمم تو طول بارداریم اونقدر اسنرس داشتم چون بچه اولم بود و از زایمان طبیعی میترسیدم و هرجا رفتم هیچ دکتری قبول نمیکرد سزارینم کنه چون اوضاع بدنم بعد تصادف خوب نبود و چند بار شکمم جراحی شده بود همه میترسیدن سزارینم کنن اما وقتی از خدا خواستم ی دکتر خوب سرراهم قرار بده خانم احمدیان رو گذاشت سرراهم وقتی براش از مشکلاتم گفتم بهم اونقدر با حرقاش دلگرمی داد که فقط خدارو شکر کردم ی دکتر خوب برام نشون کرد.واقعا ازش راضی ام انشالله اینبارم باردار شم بازم میرم زیر نظر خودش.
تازه من شیراز زندگی میکنم و خانم احمدیان تهرانه

ببخشید یعنی چون معلوم نیست باید همون ۵ماه دیگه اقدام کنم؟
اگر نشد و طولانی شد چی! :cry:

عزیزم ان شا الله سه ماهه دوم لذت میبری از بارداریت. بهترین دوران بارداری سه ماهه دومه

منم از طبیعی میترسم ولی بنظرم چون واسه سلامتی بچمون و خودمون بهتره ترجیح میدم طبیعی باشم

نه فدات شم منظور نیلوفر جون این هست که شما نمیتونی دقیق بگی پنج ماه دیگه اقدام میکنم و بلافاصله هم باردار میشید. شما هر ماهی که اقدام کنی فقط ۲۵در شانس داری برای باردار شدن. پس اگر نی نی میخوایی زودتر اقدام کن از کجا معلوم شاید دوماه دیگه باردارشدی شایدم همون ماه اول و یا شایدم پنج ماه بعد. فقط از الان شروع کن ید وفولیک یا اسید فولیک بخور.
@hakimi

ايشالله عزيزم خدا از دهنت بشنوه الان وسط كارم حالم بد شد زودتر اومدم خونه برام دعاكنين خيلي افسرده شدم از اينحالتهام هرشب كه ميخابم از خدا ميخام فرداش حالم خوبه خوب باشه و شكرميكنم كه بچم سالمه
فقط ميخام طاقتمو بيشتركنه

چقدر عالی هستن خدا روشکر
من هم دنبال چنین دکتری میگشتم
با اینکه تعریف اون دو دکتر دیگه رو هم شنیده بودم

ولی ایشون چون مطبش نزدیکمه بنظرم همین بهترین باشه واسم

1 Likes

حالت هر چقد بد باشه به بدویاری من نیستی.
واسه من که گذشت واسه تو هم میگذره
امیدوارم هر چه زودتر این روزا برات بگذره چون میدونم چه روزای سختیه

منم میخوام دکترمو عوض کنم برم پیش دکتر احمدیان. خیلی تحقیق کردم همه میگن عالیه

آخه دانشجو هستم و اگر باردار بشم دوست ندارم برم دانشگاه :sweat:
میخام این ترم هم بخونم تموم بشه با خیال راحت باردار بشم…

ولی فکر میکردم همون ماه اول باردار میشم… نمیدونستم انقد درصدش پایین هست!

اصلا نترس عزیزم. من خودم دوران بارداری خوبی نداشتم هیچی نمیتونستم بخورم حتی ویارم تا دوماه بعد زایمانم باهام بود. اینها طبیعی و میگذره بعد زایمان اونقدز حسرت این روزارو میخوری که نگو. من الانش که تو اقدامم میگم کاشکی زودتر باردار شم عاشق اون دورانم دوست دارم برام تداعی شه دوباره

آخی😍
شما چند ماهته خانومی؟

بهترین دکتر فقط خـــــداست. اینا وسیله ان. توکلت بخدا باشه و برو پیشش انشالله خداکمکت میکنه و نتیجه مثبت میگیری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.