کتک خوردن از دست شوهر

سلام ،میشه بهم کمک کنید،شوهرم دست بزن داره نمی‌دونم چکار کنم،یکساله بیکار توخونه است،به بن بست رسیدم

هر انسانی یه رگ خواب داره، سعی کن رگ خوابشو پیدا کنی و کمی هم صبوری کنی، صبر و سیاست زنانگی همیشه حلال مشکلاته

تنها چیزی که یاد نگرفتم سیاسته،دو دستی ارث پدرین رو تقدیمش کردم خیلی راحت تموم کرد الآنم زبونش درازه

شاید بخاطر همون بیکاری و مشکلات مادیه اگه از قبل اینجوری نبوده

متاسفانه ما خانماخیلی وقتا یه مشکل رو بجای اینکه از اول حلش کنیم تا میتونیم تحمل میکنیم بعد ب یه جایی میرسیم که واقعا توان تحمل نداریم تازه میخوایم دنبال چاره باشیم اون موقع هم خیلی سخت تره چون مرد عادت کرده به اون روالش

خودت بهتر میدونی شوهرت چه وقتایی دست روت بلند میکنه وباید سعی کنی خودتو از اون موقعیتا خارج کنی گرچه بعضی از اقایون دنبال بهانن تا فشارای زندگی رو رو زن و بچه خالی کنن ولی دیگه چاره ای نداری

سلام گلم
ما کل داستان زندگی شما رو نمیدونم ک حتی موضوعی ک سرش بحث شده ک کتک خوردین همون طور ک هیچ دو آدمی شبیه هم نبست بنابراین نمیشه یه نسخه رو برا همه پیچید اما به طور کلی اولین مشکلی ک باید حل بشه بیکاری شوهرت هست و اینکه مرد وظیفه کار کردن داره نه اینکه لقمه آماده در اختیارش باشه کمک مالی به همسر باید موقعیت سنجی بشه و اینکه پشتوانه مالی برای خودتون همیشه نگه دارین اون ارث مبلغش رو نمیدونم ولی میتونستین باهاش برای خودتون سرمایه گذاری کنید ایشونم وقتی میدید راهی نداره دنبال کار میرفت خب اینا ک گذشته ولی مردی ک باید نصف روز بیرون خونه باشه بعد با خستگی و دلتنگی و احساس مفید بودن بیاد خونه الان مدام کنار شماس خوشبخت ترین زوجام ک باشن بینشون مشکل به وجود میاد‌. مسئله بعدی اینه ک وقتی قبح یه کاری شکست مشکل میشه برگشت به حالت قبل پس اجازه ندیم شما رو کتک بزنه و بعد با عذرخواهی و حتی توی بعضی افراد بی عذرخواهی ادامه بدن پس باید نهایت ناراحتیتون از این رفتارش متوجه بشه اما به شیوه صحیح حالا برای اینکه عادت نکنه به کتک زدن شما اول از همه وقتی احساس کردین داره دعوا پیش میاد و با سابقه ای ک از شوهرتون میشناسی احتمال تکرار رفتارش هست ازش دور بشین و مثلا توی اتاق برین و جوری ک دعوا خاتمه میدا کنه بعد وقتی آروم شدین سر فرصت در مورد مشکلات حرف بزنید البته برای شوهرتون توضیح بدین ک چون الان هر دو عصبانی هستیم و من دوس ندارم حرمت بینمون شکسته بشه میرم وقتی آروم شدین حرف میزنیم ک فکر نکنه بی محلش کردین و بیشتر عصبانی بشه

4 Likes

کاملا درست گفتین

:pray::pray::pray::pray::pray:

ممنونم از همتون،واقعیتش منم اشتباه میکنم من دوست دارم مثل مردای دیگه بره سر کار،میگه به تو ربطی نداره،۱۳۰میلیون زمین رو فروخت ،حتی پولش رو تو حساب من نریخت،میترسه پول داشته باشم.

بابت کتکی که بهم زد عذرخواهی هم نکرد

نمی‌دونم باید ازش جدا بشم یانشم

بچه دارین؟ اول باهاش حرف بزن اگه راضی شد مشکلش حل کنه بهش کمک کن و کنارش باش ولی اگه نشد یکم جدی تر باید به مشکلت برسی شاید خیلیا بگن طلاق بده ک البته خوب نیس ولی اگه طرفت نخواد مشکل حل بشه نمیتونی تا اخر عمر اینجوری زندگی کنی

1 Likes

جدایی آخرین گزینه هست برای کسایی ک همو دوس ندارن و مشکلات خیلی زیادی دارن. به تو ربط نداره ک نشد جواب چون اون وظیفه داره خرج خونه رو بده. تو این زمینه از خانواده همسرت کمک بگیر یا بزرگ تری ک بتونه باهاشون صحبت کنه برای کار

منم نگفتم الان جداشه گفتم تلاشش بکنه ولی خودمون گول نزنیم اکثرا درست نمیشن وقتی نصف عمر اینجور بار اومدن تغییر کار هر کسی نیس تعداد کمی هستن که خدا کنه شوهر ایشونم از اون گروه باشه.

نه عزیزم میدونم نگفتی جدا بشن. کاملا درست میگین تغییر به راحتی اتفاق نمی افته. عادت های غلط رفتاری ممکنه با آموزش و روش های مختلف عوض بشن. اما تغییر توی شخصیت نیاز به درمان داره و هیچ زن و شوهری تو این زمینه نمیتونه همدیگه رو تغییر بدن

درسته عزیزم

:pray::pray::pray::pray::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.