کتک خوردم😭😭🙁

الان گفتی اشتی کردی ولی ادامه ی جمله ات رو نفهمیدم

منم همین طور :grin:

2 Likes

از شوقش بود:heart_eyes::grin:

2 Likes

عزیزم برای این که ایموجی ها به شکل حروف نباشن باید از کلمه ها فاصله بگیرن :blush:

1 Likes

عزیزم استفاده از فضای مجازی اشکالی نداره اما باید تعادلش حفظ بشه.شما الان متاهلی واز دوران تجرد و اون شیطنتها خارج شدی میتونستی ی ایدی جدید درست کنی برای اینیستا تا مزاحمای قبلیت نباشن یا همشون رو بلاک کنی… مردا خیلی حساسن خدا نکنه شک کنن و اعتمادشون رو از دست بدن . دیگه جلب اعتمادشون خیلی سخت میشه. سعی کن بخاطر لجبازی و بچگی زندگیت رو از دست ندی

5 Likes

میدونم نیلوفر جون،از دست در ميره دیگه :blush:

2 Likes

آهان فکر کردم نمی دونید عزیزم. چون خودمم نمی دونستم اوایل :joy:

4 Likes

انگاربچه هاییم اشتباه تایپ شدانگار=انار

انشالله خودش خیلی پشیمونه منم پشیمونم ازاینکه به حرفش گوش ندادم

:smile::smile::smile::smile:انگار=انار

:smile::smile::smile::smile::see_no_evil::see_no_evil:

خداروشکر عزیزم انشالا همیشه شاد باشید در کنار هم :blush::heart_eyes::rose:

2 Likes

:smile::smile::+1:

1 Likes

مرسی قربونت برم

1 Likes

سلام گلم، این بچه بازی ها چیه شوهرت راه انداخته… اولا پیج شما باید پرایوت باشه وقتی می‌دونی مزاحم داری، دوما اصلا منطقی نیست که همسرت شک کرده بت و پدرت این حرفو زده… قبلا مگه حرکت بدی کردی که انقد شک کردن زود یا تهمت زدن عزیز دلم؟ :heartbeat:

3 Likes

بعدشم یادم اومد،

کی گفته اینترنت خانواده هارو از هم می‌پاشونه؟
اون استفاده از اینترنته که مهمه، شما اگر اینستا با شماره مجردیت نداشته باشی و ایمیل جدید، یا یوزر نیم جدید استفاده کنی خود ویکی لیکسم آمارتو نمیتونه دربیاره چه برسه به پسر مزاحم گلم

6 Likes

کاری نکردم فقط مزاحم زیادداشتم خیلی خیلی زیادوگرنه کاری نکردم

2 Likes

باهمون یوزرنیم قبلیم واردشدم

خب وقتی مزاحم داشتی نباید با یوزر قبلیت میرفتی. حالا دیگه کاریه که شده نمی‌دونم باید چه کرد :thinking:

4 Likes

اینستاموکه کامل پاک کردم ولی بابام خیلی هنوزناراحته باشوهرم آشتی کردیم ولی بابام هی کشش میده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.