کتک خوردم😭😭🙁

باشوهرم دعوام شدسراینستاکوفتی مزاحمای زمان مجردیم دوباره کامنت گزاشتن وپیام دادن شوهرمم تادیددادوبیدادش رفت هواگفت پاکش کن گفتم نمیخوام اونم اول زدتودهنم بعدشم زدتوگوشم منم کلی گریه کردم اخرشم پاکش کردم میخواست گوشیموازم بگیره منم خودموزدم بعدشم زنگ زده بابام که دخترتون چش شده کلی ارازل دورخودش جمع کرده بابامم زنگ زده من که باهاشون دوستی؟ انقدگریه کردم سرم داره میترکه همشم لبم خون میفته:sob::sob:

2 Likes

چرا مقاومت کردی دختر
میگه پاک کن پاکش کن
چرا شک رو میذاری توو دلش
هاااااااا
که ابروت برع

4 Likes

نمیخواستم همش حرف خودش باشه خیرسرم

توی این موارد ک شک درست میشه باید کوتاه اومد عزیزم
مخصوصا که اراذل زمان مجردی پیام دادن

3 Likes

اشتباه کردی،این همه تلاش برا اعتمادش کردی،همه رو به باد دادی

3 Likes

ازصبح پیام میده حالاباهاش قهرم گفتم بروباباباحرف بزن توکه چغلی میکنی

1 Likes

خاک برسرمن چقدمامانم گفت نصب نکن متاهلی نرواینستامن گوش ندادم همیشه فقط بلدم لجبازی کنم

2 Likes

حالا کم کم باهاش آشتی کن

3 Likes

مقصرمنم میدونم بایدکوتاه بیام این کوتاه اومدن اززهرمارخوردن برام سخت تره

1 Likes

نباید بخاطر ۴ پست و فضای مجازی میونتون شکرآب بشه
این اینترنت باعث کلی طلاق میشه
مراقب خودت و شوهرت و زندگیت باش عزیزم

4 Likes

ممنون گلم پاک کردم دیگم نصب نمیکنم

1 Likes

عزیزم اشتباه از شما بوده اما ایشون هم حق نداشتن دست روی شما بلند کنن. حالا سعی کنید وضع رو بدتر نکنید. اول از همه خودتون رو بذارید جای ایشون، اگر شما می فهمیدید دوست دخترهای قبلیشون به ایشون پیام دادن چه کار می کردید؟ انتظار داشتید ایشون پاک کنن یا نه؟ حالا می تونید با صحبت کردن در یک محیط آروم با هم مشکل رو حل کنید. به ایشون بگید که من خودم با اونا کاری نداشتم اما چون شما بد برخورد کردید من هم لج کردم. لجبازی فقط همه چیو به هم میزنه عزیزم اگر زندگی تون رو دوست دارید باید گذشت داشته باشید و سعی کنید اعتماد همدیگرو جلب کنید. خراب کردن کاری نداره اما ساختن خیلی سخت و زمان بره.

10 Likes

شب شام خوب درست کن
حالا که اون کوتاه اومده
میدونم دلت ناراحته اما برای اینکه نشونش بدی از همه چیز شوهرت برات مهم تره امشب به خودت برس و لباس مرتب بپوش و غذای خوب درست کن
که توام غیرمستقیم معذرت خواهی کرده باشی

شاید این نظر من رو خیلی ها قبول نداشته باشن
ولی میدونم هرکی این کارو کرده جواب گرفته

10 Likes

باشه حتمااین کارومیکنم چون دل ودماغ ندارم ازجامم بلندشم

1 Likes

میدونم میدونم :cry:

1 Likes

درسته اگرجای اون بودم شایدهمینکارومیکردم

1 Likes

خداروشکر که خانم منطقی ای هستید. پس می تونید با ایشون صحبت کنید و همه کدورت ها و سوءتفاهم هارو حل کنید
عذرخواهی هیچ کس رو کوچیک نمی کنه، ازشون عذرخواهی کنید مطمئن باشید ایشون هم پشیمونن از کارشون. انشالا فردا خبر خوش آشتی و روابط خوب تون رو برامون تعریف کنید :rose::blush:

5 Likes

:+1::+1::+1::+1::+1::+1:,انشاالله

3 Likes

آشتی کردیم ماهم اناربچه هاییم

عزیزم حفظ حرمت یه کار کاملا آگاهانه است،لجبازی اونقد ارزش نداره که ارزشا بینتون شکسته بشه وقتی قبح کاری برای مردی شکسته بشه دفعه بعد راحت تر انجامش میده،باید خیلی خویشتن دار باشی ک بخودش اجازه تذکرم نده چه برسه ب کتک کاری،،،حالا چون شوهرت اشتباه تو رو با اشتباه بزرگتری جواب داده خیلی ام خودتو کوچیک نکن،دلخوریتو نشون بده اما در عین حال کاملا منطقی بگو که به رفتارم فکر کردم و در شأنم رفتار نکردم درواقع یه جوری نشون بده که چقد از خودت ناراحتی که باعث شده رفتار بدی باهات بشه،،اما لطفا خودتو تحقیر نکن راهش این نیست،درسته باید رابطه رو حفظ کرد اما کیفیت رابطه به همون اندازه مهمه که کمیتش مهمه،سعی کن اول فکر کنی بعد عمل و با رفتارت همسرت رو از رفتاری ک داشته منبعد پشیمون کن نه با تهدید و داد و بیداد و…اینجوری حرمته شکسته ات ان شاالله برمیگرده

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.