کبودی کف دست و پای نوزاد ده روزه

با سلام
نوزادم ده روزشه امروز تو خواب بدنش سرد شد و کف دست و پاش کبود شد البته صورتشم خنک میشه و دور دهنش کبود میشه
دل پیچه هم داره میخواستم ببینم خطرناک یا ممکنه در اثر دل پیچه این اتفاق بیوفته؟خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنون.

عزیزم برو دکتر بهتره

مرسی عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم
اگه تجربه اولتونه همیشه با دکترتون مشورت کنین ، سوال کردن از دیگران خوبه اما دکترتون تمام زمینه های قبلی شما رو می دونه :kissing_heart:
ایشالا که بلا دوره عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

دوستان درست می گن…اولین فرصت برو دکتر… این کبودی ها می تونه علامت خیلی چیزها باشه یا نباشه…تشخیص قطعی با پزشکه…

1 Likes

الان منظورت منم ؟!؟ :joy::joy::joy:
من یه نفرم
دوستان نه ، باید بگی
دوست خوشگلم درست میگه
:joy::joy::joy::joy::crazy_face::heart_eyes::sunglasses::kissing_heart::heart:️:blush:

عخ راس میگی… اشتباه از بنده بود… کارشناس محترم تاپیک رابی جانه جان درست میفرمایند…

1 Likes

افرین دختر گلم
شما لطف دارین بانوی بزرگوار :heart:️:heart_eyes::joy:

عزیزم حتما حتما پیش متخصص قلب کودکان هم ببر.
تا جایی که من میدونم کبودی و سیانوزه مربوط به مشکلات قلبی هست.
ایشالا که چیزی نباشه.
پسر من یه سوراخ کوچیک داره روی قلبش از دوران جنینی ازش اکو گرفتم به دنیا اومد هم اکو قلب گرفتم نوک انگشتاش کمی تیره تر بود که دکتر گفت سیانوزه نیست ببرش یکسالش شد بیار.

1 Likes

اگر بردی دکتر نتیجشو به ما هم بگو.
فکرم مونده پیش طفل معصوم.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.