کاپ قاعدگی

سلام کسی اینجا تجربه کاپ قاعدگی داره که با ما درمیون بذاره؟

نه مام چند وقته منتظریم یکی استفاده کنه بیاد تجربشو بگه :joy::joy::joy::joy::joy::joy: ولی به نظر من کثیف کاریه

چی هست؟

2 Likes

فنجان قاعدگی menstrual cup داخل واژن قرار می گیرد و می تواند خون قاعدگی رو جمع آوری کنه. استفاده از این کاپ ها یکی از راه های جمع آوری خون قاعدگی است که به جای نوار بهداشتی هم استفاده می شه. کاپ قاعدگی شبیه قیف کوچک و یا یک زنگوله است که جنس آن از پلاستیک است. این فنجان قاعدگی باید به درستی درون واژن قرار بگیرد تا از اطراف آن خون بیرون نریزد. این فنجان را باید هر 12 ساعت یکبار به آرامی از داخل واژن بیرون بکشید و خون داخلش رو خالی کنین و بشویین. یادتان باشد که دستهاتونم به خوبی بشویید. برای استفاده مجدد باید این فنجان به خوبی شسته و تمیز شده باشد. بعد از اتمام دوره عادت ماهیانه می تونین این کاپ رو به خوبی شسته و خشک کنین و برای دوره بعدی پریودی نگه دارین.

2 Likes

1 Likes

وای اینو بزاریم اون تو میتونیم راه بریم؟ خیلی بزرگههه
بعد حرکت کنیم یهو بیوفته بیرون چی :persevere:
وایییی کثیف کاری داره :expressionless::expressionless::expressionless:

1 Likes

واقعا یه جوریه :tired_face::tired_face:

دیگه درمیون گذشتنش چیه مثلابگیم چی

مثلا بگین کثیف کاری داره یا نه. راحته یا اذیت میکنه؟ در نمیاد؟ تکون نمی خوره؟

2 Likes

بنظرم بیشتر آدم عذاب میکشه :sweat_smile:

1 Likes

بله ممنون :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

یکی از دوستان من استفاده کرده بود میگفت فقط بار اول یکم اذیت شده چون قلقشو نداشته…والا خوب بوده… من دوست دارم امتحان کنم… چون واقعا از نوار بهداشتی بدم میاد

1 Likes

اونوقت این میمونه پر میشه :face_vomiting:
محتویاتش برنمیگرده داخل؟

هرچی تصور میکنم نمیتونم درک کنم اون کاپ بزرگ چجوری جا میگیره اون داخل و موقع راه رفتن در نمیاد :sweat_smile:

2 Likes

اگ پر بشه سرریزش میریزه بیرون؟
نکنه بره تو رحم.
پلاستیکه سرطان زا نیس؟:neutral_face:

والا من که ترجیح میدم نواربهداشتی خودمونواستفاده کنم یعنی چی اینکارااااح من نمیتونم دست به نواربهداشتی بزنم به کاپ دست بزنم اح اح

منمممم موافقمم :expressionless::expressionless::expressionless:

وای فکرکردن بهش حالم بهم زد

شايدبراي يه وقتايي خوب باشه مثلا مسافرت يا مهموني هايي كه لباس چسبان پوشيدي بالاخره اين تكنولوژي هم يه كاربردهايي داره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.