کاهش وزن و تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان دارم همش هم استرس دارم به نظرتون رقص زومبا واسه کاهش وزن و استرس مناسبه شما چه ورزشی پیشنهاد میکنید؟چه راه حلی واسه کم شدن استرس دارین سر کوچک ترین موضوعی استرس میگیرم همش فک میکنم افسردگی هم گرفتم :pensive::pensive::pensive:شبا خیلی دلم میگیره :disappointed_relieved:

1 Likes

سلام عزیزم من ب زیارت عاشورا خیلی اعتقاد دارم وقتی میخونم ارامش میگیرم توهم ب خدا توکل کن و زیارت عاشورا و دعای عهد بخون مطمعن باش اروم میشی منم مثل شما تنبلی دارم وکلی استرس ازوقتی این دعاها و میخونم ته دلم قرصه ک همین ماه میشم

زومباک ورزش خیلی شادیه وبهت کمک میکنه واسه اینکه اخرشبام ارامش داشته باشی ایت الکرسی روبخون خیلی خوبه

نمازم به موقع میخونم زیارت عاشورا حتما امتحان میکنم واقعا استرس خیلی اذیتم میکنه از کوچکترین موضوعی واسه خودم غول درست میکنم

سعی کن ب زیارت عاشورا اعتقاد پیداکنی من خیلی چیزهاو ازهمین زیارت عاشورا گرفتم

واقعا از فردا میخوام برم اسم بنویسم امیدوارم حالمو خوب کنه ایت الکرسی همیشه ورد زبونمه

استرس اخه واسه چی هرچی خدا بخاد همون میشه

ممنون گلم از امروز شروع میکنم امیدوارم حالمو خوب کنه

تااونجایی ک میتونی به باردارشدن فکرنکن اینجوری بهتره خودتوسرگرم کارای دیگه کن

ان شالله ک هردومون همین ماه جواب میگیریم😘

میناجون خودت بچه داری؟

نمیدونم به خدا همینطور الکی استرس میگیرم مثلا اقام از مغازه زنگ میزنه بهم یه چیزی میگه در مورد کارش من فوری استرس میگیرم یا مثلا مامانم زنگ میزنه یه چیزی بهم میگه استرس میگیرم بعد از چند لحظه خوب میشم ولی این استرس لعنتی نمیدونم چکار کنم

نه عزیزم هنوزولی اقداممم

کلاس یوگا و استخرم بری خوبه

عزیزم من واسه بچه دوم در حال اقدامم چون بچه اولم رو خیلی دور بارداردشدم الان دو ساله واسه دومی اقدام میکنم نمیشه

خب به همسرت بگوک بهت انرژی مثبت بده درموردکارشم ازش سوال نپرس تااسترس نداشته باشی

ایشالا عزیزم

چندوقته؟من ۲ماهه اقدام کردم تنبلی هم دارم طب سنتی میرم نمیدونم چرا ته دلم روشنه.استخاره هم گرفتم خوب اومد

تقریبا۴ماهه ایشالاک این ماه بارداری

خوبه ی بچه داری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.