کاهش مایع دوره جنین در هفته ۲۴

سلام دوستان کسی بوده مایع دوره جنینش هفته ۱۹کم شده باشه من الان هفته ۲۴هستم مایع دوره جنینم از هفته ۱۹کمتر شده .۷۱میلیمتر شده کسی اینجوری شده و درمانش چیه خیلی استرس گرفتم کمک

سلام عزیزم
حتما باید به پزشکتون مراجعه کنید و زیر نظر باشید
نگران نباشید و زودتر مراجعه کنید
آب زیاد بنوشید
میوه های آبدار بخورید
سبزیجات تازه مصرف کنید
زیاد حمام نرید چون باعث خشکی میشه
اگر پزشک براتون منع نکرده ورزش های آرام انجام بدید مثل پیاده روی شنا ایروبیک
مقدار نرمال مایع آمنیوتیک باید این جوری باشه :point_down:
10 هفته حدود 30 میلی لیتر
16 هفته حدود 200 میلی لیتر
پس از 34 هفته بیش از یک لیتر

ممنون گلم آب خیلی مینوشم اندازه روزی ۳لیتر.یعنی آب دورش خیلی کم شده امکان داره بچم خدایی نکرده نمونه برام یاب خشکی بیوفته

خواهش می کنم
هر چیزی ممکنه عزیزم شما فقط استرس نداشته باشید و پیگیری کنید تا مشکل برطرف بشه انشالا

ان شاء الله راستی هرکی این پست و خوند برام دعا کنه اگه راضی بود بچم سالم برام بمونه مشکلی نداشته باشه صلوات بفرستین برام خیلی محتاجم .خیلی مشکل دارم زندگیم ب این بچه بستست التماس دعا .امروز رفتم دکتر انگار ناامیدم کرد یه خورده گفت خیلی بده خیلی کم شده .گریه امونم نمیده دعام کنین لطفاً

3 Likes

تا میتونی آب بخور انشالله که طوری نمیشه خدا ارحم راحمینه

ان شاء الله گلم :disappointed_relieved::disappointed_relieved:

انشالله که اتفاقی نمیفته بچه ات به سلامت دنیا میاد نگران نباش صلواتم برات میعرستم حتما زیاد

ممنون دوستان خیلی دلگرم شدم

1 Likes

عزیزم خب بجای اینکه انقد بهت استرس میداد برات سرم چرا ننوشت؟ اکثر کسایی که مشکل شمارو دارن اینجوری بهتر شدن، روزی یکی دوتا سرم بزنی

نوشت برام سروم اونم خودم گفتم بهش .امروز میرم میگیرم یک روز درمیان گف بزنم.راستی کسی بوده مشکل منو داشته باشه بچش سالم دنیا بیاد یانه

:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::sob::sob:

اگه جنین کلیه اش مشکل داشته باشه باسونو مشخص میشه یان.و آبش باسروم و مایعات جبران میشه.خواهش میکنم راهنماییم کنین.اگه کلیعش مشکل داشته باشه وقتی دنیا بیاد مشکلش رفع میشه یان همیشه همراشه

خواهش میکنم جواب بدین.من روزانه ۳لیتر آب میخورم ک هردفعه تا آب میخورم ببخشید باید سریع برم wcیعنی احساس میکنم چیزی جذب بدنم نمیشه .یکسره گلوم خشک میشه .لبام ترک خوردن با خوردن اون همه آب چرادلیلش بنظرتون چی می‌تونه باشه.بعد سروم اگه بزنم روزی دوتا مشکلی نداره.اخی بچم داره از بین میره .کمک خواهش میکنم باحوصله جواب بدین خانم حکیمی و بقیه

عزیزم شما حتما باید زیر نظر پزشک باشید
بهتره به بیمارستان مراجعه کنید اگر لازم باشه بستری میشید و سرم وصل می کنن براتون

اره اگه کلیه اش مشکل داشته باشه تو سونومشخص میشه بیخودی نگران نباش

داروهات چیا هستن؟
فعلا این سرما رو بخر و اونایی که ضرورین مولتی ویتامینا روکمتر بگیر مطابق با نیاز روزانت

الان میرم میگیرمشون سروم هارو صب و شب میزنم روزی دوتا بعد هفته دیگه میرم بیمارستان بستری بشم بلکی بهتر بشه آبش حداقل اونجا رسیدگی میکنن.خودم نمیتونم استراحت مطلق بشم خونه برام دعا کنین

داروهام پریناتال و یه چن نو قرص دیگه بودن

سلام بهم سروم یک لیتری داده پزشکم ۱۰تا .حالا می‌خوام بدونم میتونم روزانه ۲تا شو بزنم .ویانه روزه یکی کافیه .واسه مایع دوره جنین.ودوتاش تو بارداری ضرر ک نداره .چون یک لیترین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.