کاندوم و بارداری

با سلام.آیا با سرنگ حاوی اسپرم درون کاندوم میشه باردار شد؟چه عواقب بدی ممکنه اینکار برای جنین یا مادر داشته باشه.حاملگی خارج از رحم یا هر مشکل دیگری.اگر ممکنه توضیح بدید.تشکر.آیا برعکس گذاشتن کاندوم لاتکس حاوی اسپرم کش که سوراخ باشه احتمال بارداری رو افزایش میده؟و اینکه اگر کاندوم سوراخ باشه در حد سوزن ولی حاوی مواد اسپرم کش باشه و درست نصب بشه شانس بارداری چقدر است؟با تشکر

1 Likes

سلام عزیزم
من متوجه این سوال تون نشدم :thinking:

منظورم اینکه اگر با سرنگ از کاندوم اسپرم بکشیم و به واژن بریزیم احتمال بارداری چقدره

در شرایط مطلوب احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده، حالا چرا از اول با کاندوم نزدیکی کردین که مجبور بشید این کارو انجام بدید؟

فکر نمی کنم این کار عملی بشه چون اسپرم چند ثانیه خارج از بدن باشه میمیره

ببخشید شما پزشک یا کارشناسید؟چون همسرم الان نمیخواد و من میخوام بچه دار شم

من پزشک یا کارشناس نیستم عزیزم
به نظرم باید با همسرتون صحبت کنید تا هر دو راضی به بچه دار شدن باشید. این جوری مشکل پیش میاد.
عرض کردم اسپرم زنده نمیمونه که بتونید با سرنگ وارد بدن تون بکنید

میشه بم بگید برای فهمیدن زمان دقیق تخمک گذاری چکار باید بکنم؟

عزیزم تخمک گذاری 14 روز قبل از پریود شدن اتفاق می افته، یعنی شما باید روز اول پریود ماه بعدی تون رو بدونید

با استفاده از کیت تخمک گذاری و یا سونوگرافی می تونید دقیق پیدا کنید

بله اینو میدونم منظورم مثلا با کیت یا هر روش مطمئن دیگه ای هست.

عرض کردم سونوگرافی سریالی و یا کیت تخمک گذاری
البته سونوگرافی دقیق تره

مرسی.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
امیدوارم بتونید با همسرتون به اشتراک برسید

1 Likes

:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.