کالسکه نوزاد

سلام
کالسکه جون دار چه مارکی میشناسین

1 Likes

من شنیدم چیکو خوبه

1 Likes

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

:joy::joy::joy: شته ؟

گرونه :disappointed:

:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

چه تركيب رنگ قشنگى واسه ماماناى پسردار :heart_eyes:

2 Likes

من آبی ندوست. برای پسر من بادنجونی طوسی هست خیلی شیک هرکی دیده خوشش اومده. مارک دلیجان گرفتم دوسال هم استفاده کردم نو نو گذاشتم برای دومی و سومی و چهارمی و پنجمی و ششمی انشششششششالله :joy::joy::joy::joy::joy:

4 Likes

ایشاااالا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

منم ابي كم پيش مياد خوشم بياد ولي اين ستو خيلي خوشم اومد رنگش خيلي به نظرم جذابه
ان شالله :wink:

3 Likes

بچه ها منم میخوام دلیجان بخرم چون تو این گرونی ا نمیتونم بیشتر هزینه کنم .کسایی که داشتن راضی بودن؟وزنش سنگین نیست/؟

1 Likes

معمولا هرکی خریده راضی بوده
ولی من نمیپسندم
پولم نرسه چیز خوب بخرم ، اصلا نمیخرم مهلا
میذارم بزرگتر بشه بچم بعد بگیزه

ممنون گلم.اما م الان نگیرم دیگه بعدشم نمیگیرم :slightly_smiling_face:

عزیزم خیلی خوبه منکه دوسال استفاده کردم تازه گاهی بیرون رفتنی پسرم یکسال دختر همسایه ام ۵ماهه رو هم میذاشتم داخلش

والا خواهر من داشت اصلا راضی نبود
همیشه کج میرفت :joy:
خیلیم زود داغون شد
البته اینم بگم خواهرم خیلی استفاده میکرد

:joy: اینو یادم نره چک کنم :joy::joy:

:joy::joy::joy::joy: بعد یه مدت کوتاه اینجوری شد.
وقتی میرفتیم بیرون کتف و بازومون درد میگرفت انقد سعی میکردیم صاف بره :crazy_face:

محیا من از الان از کالسکه استفاده میکنم
فک کنم بچت بزرگ شه کمتر کاربرد داره واست
من که ستیا بزرگتر شه کالسکشو جمع میکنم میذارمش تو سه چرخش میبرم بیرون

2 Likes

همه اینا برمیگرده به نوع استفاده عزیزم. محله ما جاده اش خاکیه من حنی تو خاکی ام بردم هیچیش نشده.

عزیزم کج رفتنش برمیگرده به طرز گرفتن دستش اگر دسته اش رو باجفت دستت بگیری و هدایت کنی هیچ مشکلی نداره.بعد دسته اش اگر به صورتی بگیری که صورت بچه ات به سمت خودت باشه تعادل کالسکه خیلی بهتره.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.