کاش این دنیا تموم میشد

بخدا مقدار پول به هزار بدبختی جمع کردم زمین بگیریم اینم که تموم

حتما پیدا میشه عزیزم یکم دنبالش باشین

1 Likes

آره ولی میگن چراغی به خونه رواست به مسجد حرام وقتی خودم جمع کردم میخام زمین بگیرم چی. اگه خونه پیدا می‌شد قطعا میرفتم:disappointed:

ب برادرشوهرت بگی‌ یانگی چ سودی داره بخدا حرف وحرف کشی فقط انرژی خودت ازت میگیره مطمن باش هر کسی یه جایی ذاتش واصلش رو میشه ناراحت نشو ولی هرچقدر طرفت بد باشه هیچوقت سعی نکن اثباتش کنی

1 Likes

حتما مرسی که هستی :rose::rose::heart:

1 Likes

همین از طرفی میگم می‌سپارم به خدا

1 Likes

فدات گلی منم یه روزی خیلی حرفا برام مهم بود نمیگم نبود بعد یه مدت دیدم فقط خودم زجر میکشم از رفتار وحرف بقیه وهر چ‌سعی کنم اثبات کنم دیگران مقصرن وضع بدتر میشه ب لطف خدا وسعی خودم خودم رو تغییر دادم گفتم مگه حرمت من شأن من دست مردم هست من خدا دارم وقتی گفته ت بنده منی واشرف مخلوقاتم خودش هوامو داره…بیخیال شدم نسبت ب همه حرفای خاله زنکی وفقط سپردم ب خدا باور کن چنان تک تک دست همه اطرافیانم رو شد که تو خواب ندیدم الآنم بگن فلانی صدتاحرف پشتت زده اصلا دنباله اش نمیگیرم شاید هنوز کمی برنجم ولی فقط حذفشون میکنم از ذهن وزندگیم

1 Likes

واقعا خوش بحالت منم باید تلاش خودمو کنم چاره نیست فقط خدا

1 Likes

هر کی بخواد می‌تونه عوض شه خواهر فقط دیدگاه عوض کن همین یه جورایی تمرین بی خیالی

1 Likes

سعیمو میکنم خدا کمک کنه :heart:

شبت خوش ممنون که برام وقت گذاشتی :rose: :rose:

1 Likes

عزیزم امیدوارم که زندگیت سرشار از آرامش خدایی بشه شبت خوش

1 Likes

:rose::rose::rose::heart::heart::heart::heart::rose::smiling_face_with_three_hearts:

خب بریدجای دیگه حتی شده کوچیکتر

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.