کاشت مژه؟؟

کسی کاشت مژه انجام داده؟؟؟

خوبه؟؟ راضی هستین؟؟؟ یا نه؟

8 Likes

@Khaton
زن من انجام داد ریخت:expressionless:

5 Likes

کاشت مژه بنظر من خیلی مصنوعیه. مگراینکه خودت مژه های بلندی داشته باشی بخای پرترش کنی. طبیعی بشه. مژه های من بلنده. واسه عروسیم به آرایشگرم گفتم نمیخام چشامومیبندم یه خط صاف دیده بشه. برام دونه ای مژه گذاشت. پرترش کرد. خییییلی خوب شد. درحدی طبیعی بود که فردا بدون آرایشش همه گفتن مژه های خودته؟

5 Likes

قبلا خیلی انحام میدادم همیشه مژه کاشت داشتم خوب بود راضی بودم دیگه نیاز به خط چشم وریمل نداشتم یه ضدافتاب رژ میزدم میرفتم سرکار

4 Likes

اره شنیدم میزیزه

2 Likes

عزیزم من الان سه ساله دارم انجام میدم،اگه جای معتبر و به درستی کاشت انجام بدی مژه هات نمیریزه، من قبلاً از کاشت با قیمت پایین‌تر استفاده میکردم اون مثل مصنوعی بود ولی نه اینکه یک سره باشه و به سنگینی اون مژه ها باشه اینم تار ب تار بود و از چسب گیاهی استفاده میکرد و ماه ب ماه میرفتم ترمیم مژه های قبل و برمی‌داشت دوباره میزاشت از اول این یکم ب مژه ام آسیب زد ، دو ماه نکاشتم ولی این جایی که میرم اصلا ب مژه آسیب نمیزنه تار ب تار لای مژه قرار میگیره ، منکه واقعا از کاشت راضیم اصلا دیگه احتیاج ب آرایش چشم نداره و همیشه زیباست
ببخشید طولانی شد خواستم تجربمو در اختیارت قرار بدم.

2 Likes

منم یکی از دوستام دو بار انجام داد برام خیلی راضی بودم

5 Likes

واقعا اگه هزینه ملاک نباشه و جای درستی انجام بشه خیلی عالیه من ک نباشه رو چشمم انگار ی چیزی کم دارم :joy::joy::joy: بد عادت کردم بهش

3 Likes

مژه هات میریزن

4 Likes

قیمتش چنده

1 Likes

اره واقعا :joy::joy::joy::+1::+1:

2 Likes

عزیزم من هم خودم انجام میدم دائم واس خودم
هم اینکه کارمه مشتریام همشون راضی ان
شمام جایی برو ک کار بلد باش و ی کاشت طبیعی بگو برات بزنن

2 Likes

عزیرم من ۳۶۰ میدم ، ولی قیمتها متغیره

3 Likes

نه گلم خاهش میکنم

مرسی لطف کردی که گفتی

2 Likes

مرسی عزیزم

2 Likes

فداتشم

2 Likes

مژه کلاسیک طبیعی خیلی خوبه من کاشتم خیلی راضی بودم انگار مژه خودم بود البته من مژه هام بلند بودن خودشون

1 Likes

برای من مشکلی پیش نیومد چون جای خوب رفتم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.