کار در شیرین عسل تبریز

میگردیم اگه جور نشد اینجا دوام میاره نمیزارم بیرون بیاد

2 Likes

از بیکاری که خوبه خواهر

1 Likes

انشاءلله کار پیدا میکنه من شوهرم یه ساله کنار کار رفت مدرک ارایشگری کرف عید باز میکنه به نظر من کار ازاد اگ خوب باشه خیلی بهتره

3 Likes

من شوهرم از بس اعصاب شده سر هیچ و پوچ سری عصبی میشه بعد میگ ببخش میگ شرکت اعصاب نزاشته برام قبلش اصلا عصبی نمیشدم

2 Likes

عقد نکردین مگ؟

2 Likes

تو این گرونی سرمایه میخاد

2 Likes

ما هم قبله رفتنش به اونجا همینو میگفتیم ولی همونجا کرونا گرف دیگه بدش اومد ازونجا درومد البته باز شیرین عسل بهتره کارخونه شوهرم لبنیات بود خیلی کثیف کاری داره شیفتشم بالاست

1 Likes

انشاالله کار پیدا میشه و از بیکاری در میان

2 Likes

انشاالله

2 Likes

ای بابا خدا کنه ولی تا نامزدت یه پولی جور نکرده و پس انداز نکرده وارد زندگی نشین که خیلی سخته هزینه ها بالاست

2 Likes

خدا بزرگه با کمو زیادش میسازیم چون دختر قانعی هستم
فقط مشکلمون کاره درست وحسابی بشه دیگه حله انشاالله

2 Likes

فاطمه خانم اگه بازم چیزی گفتن شوهرتون خصوصی برام بنویسین خوشحال میشم ممنون :hibiscus:

1 Likes

الان بیشتر کارخونه ها ساعت کاریشون همینه 12 ساعته
مگر بتونه یه کار 8 ساعته پیداکنه

1 Likes

شمام تبریزین

1 Likes

اره سخته ما دیگ بعد عید راحت میشیم مغازه راحته ارایشگری در امدشم خوبه برای اون همه حجم کاری ۳ تومن حقوق خیلی کمه

1 Likes

آن شاﷲ موفق باشین:heart::heart::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

نه من خراسانم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.