کاری از دستم بر نمیاد برا همسایم😥

بچه ها خیلی اذیت میشم وقتی صدای جیغ دختره رو میشنوم الان تمام تنم میلرزه دختره ۱۵سالشه شوهرش ۲۶سالشه همش کتکش میزنه :disappointed:وایی صدای جیغاش دلمو میشکونه نمیدونم جقکار کنم براش روزی دو سه دفه اینجوری میشه یبار دیدمش چشش کبود بود تازه اسباب کشق کرده بودیم خیلی مودب بود دلم براش میسوزهه قلب درد گرفتم از صدای جیغاش و داد شوهرش شوهرش عصبیه

6 Likes

زنگ پلیس بزن

حیف واقعا
یه دختر ۱۵ ساله الان باید فکر درسش باشه و تو خونه پدرش مثل پرنسس زندگی کنه نه اینکه کتک بخوره
خود کرده را تدبیر نیست …

1 Likes

پلیسا بشون نمیگن کی زنگ زده

1 Likes

عزیزم من از همسایمون سنیدم یتیم بوده پول نوار بهداشتیو خودش در میورده خونه ی زن عموش بوده خسته شده با این روانی ازدواج کرده خیلی دلم براش میسوزه خیلیی

1 Likes

یسره مرده داره هوار میشکه عوضی شوهرم عصبی شد گف الان میرم بالا پدرشو در میارم خیلی بدش میاد یکی اینجوری رفتار کنه با زنش ولی من جلوشو گرفتم داره خود خوری نیکنه

واییی از بدبختیش بوده چقد گناه داره دختر۱۵ساله خیلی کوچیکه هنوز :sob::sob::sob:

1 Likes

باید بری گوش اون کسی رو بگیری که دختر ۱۵ساله رو شوهر داده بیاری بگی زندگی که براش درست کردی روببین

1 Likes

ارره بخدا زن همسایمون میگه پلاسکو میفروخت تو خیابون پول نوارشو در نیورد:sob:الان خیلی پول دارن ولی چ فاید شوهرش…

1 Likes

چی بگم از شوهر شانس نیورده
خونه ی عموش بهتر نبود

1 Likes

مجبووور بوده دختره ازدواج کرده …بد بخت لابد فک میکرد راحت میشه

این شوهرش پولداره؟

1 Likes

فک میکرده خوشبخت میشه بچه بود دیگه حتنا با یه چی گولش زدن میخواستن ازش راحت شن وایی بخدا میبنیش میگی این دوزاده سالش بیشتر نیس ریز میزه و لاغره اینقدر زرنگه صبا شوهرم میره سرکار میبنم حیاط و راپله میشوره من ساعت یک دوازده تازه بیدار میشم برا ناهار زمانی ک بیدار میشم بوی غذاش میپچه تو خونمون

1 Likes

ارره ولی زندگیش بده

چه اجباری داشته یعنی ازالان که اینقد کتک میخوره بدتربوده

1 Likes

چه فایده اول آرامش بعد اسایش

1 Likes

خدا میدونه از کجا میدونی شاید اونجا هم کوتک میخورده وقتی پلاسکو میروخت پول در نیورد از همچین ادمی چ انتظاری داری بد بخت

ارده واقعا

1 Likes

چه میدونم دیگه پدر مادر اینقد بچشونو عذاب نمیدن

بیچاره چون شوهرش حساس و عصبیه کارها رو زود انجام میده حیف و صد حیف …

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.