کارهای خونه و بارداری

سلاااام.خانما من هفته ۲۲هستم.بنظرتون کارای خونه انحام میدم ضرر داره مثل جاروب زدن و تر وتمیز کردن .شماها کار میکنین؟همش بعد کار کردن استرس پیگسرتم ولی فرداش باز کارا رو میکنم🙄

عزیزم اگه مشکلی جدی نداری چه اشکالی میتونه داشته باشه؟ فقط سعی کن کار سنگین نکنی و چیزای سنگین جابه جا نکنی

1 Likes

اگه مشکل خاصی نداری و دکتر منع نکرده میتونی انجام بدی اما سعی‌کن در روز بیشتر از دوساعت سرپا نمونی

عزیزم کارای خونرو میتونی انجام بدی اگه ناراحای حس نمیکنی .خونه تکونی که نمیکنی کارای سنگین نکن فقط

آره عزیزم من خیلی کارمیکنم براخونه پدرشوهرمم غذامیپزم،ولی جاروبرقی کمتراستفاده میکنم وبین کارهادرازمیکشم

سلام عزیزم
دوستان درست فرمودن مشکلی نداره کار کنید اما نباید خودتون رو خسته کنید کم کم کارهارو انجام بدید و بینش استراحت کنید. کار سنگین اصلا انجام ندید.
انشالا بدون مشکل این دوران رو سپری کنین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.