کارای مثبتی که انجام دادیم

بچه ها خوب هر کدوم از ما چند تا کار مهم و خوب تو زندگیمون قطعا انجام دادیم که ممکنه خیلیا راجبش سوال داشته باشن. من به سرم زد این گپو بزنیم تا راجب این کارا از هم سوال کنیم و بتونیم یه کمکی به هم کنیم. من از کاپ قائدگی استفاده میکنم که خیلیا راجبش سوال دارن. گیاهخوارم که باز اونم خیلی جای سوال داره. یه کسب و کار خونگی تدریس پیانو هم دارم. خوشحال میشم اگه شما هم مشارکت کنید و کلی به هم کمک کنیم

من به شخصه دارم روی خودم کار میکنم تا اصلا اصلا مردم و قضاوت نکنم خداروشکر دارم موفق میشم سعی کردم غیبت نکنم اونم تا حدودی شده

خیلیی خوبه همین غیبت از زندگیای ما حذف بشی کلی برکت وارد زندگیمون میشه

1 Likes

دقیقا .من تصمیم گرفتم دیگه جوری به خودم مسلط باشم ک کسی نتونه حالمو بد کنه

1 Likes

من این تصمیمو اواسط نوجونی موقع انتخاب رشته گرفتم. وقتی یه ملتی میگفتن چرا میخوای بری دنبال مطربی . تا الانم زیرش نزدم و از ایم بابت فوق العاده خوشحالم. واست آرزوی موفقیت میکنم خانم گل

1 Likes

قربونت برم عزیزم .البته من کلا دختر اروم و صبوریم اما همین گاهی وقتا بقیه نتونن حالمونو بد کنن خودش کلیه

1 Likes

اره واقعا آدم گاهی نیاز داره بگه گور بابای همه (شوهر جان چشم قره ی با خنده میرود :joy: )

1 Likes

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

گاپ چه قیمته …چه مدت زمانی کارایی داره؟؟مثلا هر ماه باید بخری؟؟

1 Likes

نه عزیزم. تقریبا برا چند سال کارایی داره . من ۲۸۰ خریدم الان ۳۲۰ تومنه . بخوای حساب کنی از خرج نوار بهداشتی خیلی کمتر و به صرفه تره

2 Likes

چجوریه طریقه استفادش؟

لولش میکنی عزیزم باید وارد واژن بشه و بچسبه به دهانه ی رحم. بعدخودش باز میشه

1 Likes

بعدباید بندازی دور؟

چه سخته اینکه هم کثیف هم درد داره😆

1 Likes

فکر میکنی. منم اوایل همین تفکرو داشتم ولی الان کاملا عاشقشم

1 Likes

نه عزیزم شسته میشه و تا چند سال امکان استفاده داره

1 Likes

سلام نشتی نداره لباس زیر تمیز میمونه

اگه درست بزاری اصلا و به هیچ وجه نشتی نداره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.