کابوس ترک خوردن شکم

سلام مامانای با تجربه هفته 20 ام
بنظرتون از کی و با چه روغنی شکمم و چرب کنم که ترک نخوره؟؟؟؟؟؟؟؟

عایا روغن شتر مرغ خوبه عایا؟؟؟؟

من از چندنفر شنیدم که از همون اول بارداری با روغن زیتون شکم رو چرب کردن و ترک نداشتن :slight_smile:

آخه شکم چرب میشه حال بهم زن میشه که :unamused:

اگه روغنم بزنی ترک میخوری شاید کم تر

من شامپو بدن سیو مخصوص بانوان خریدم که حاوی گلسیرینه قیمتش هم ارزونه خیلی بدنو نرم میکنه من قبلش سینه هام که داشتن بزرگ میشدن خیلی خارش میداد ولی اینو که استفاده میکنم اصلا خارش ندارم چون بدنو از خشکی در میاره

اگه بخاره ولی نخارونیم ماساژ بدیم باز ترک میخوره؟

خارش عادیه؟آخه من هنواولاشه ولی خیلی میخاره

گلیسیرین و یه کم آبلیمو رو قاطی کنید شبا موقع خاب چربش کنید یه بارم تو روز

واسه من نمیخاره هنوز

من سینه هام وحشناک خارش میداد

به نظر من همه شما حق تونه! :joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:،کرم موستلا خوبه،از اول بارداری استفاده کنید،نه وقتی شکم تون بزرگ شد

1 Likes

زیاد نزن که
درحدی ک فقط چرب بشه نه اینکه روغن چکه کنه
اگرم خیلی چرب بود بعد از مثلا یه ساعت با دستمال روغنش رو بگیر

1 Likes

من ازماه6باروغن زیتون چرب کردم کلاترک نداشت شکمم البته خیلی خیلی ام بزرگ نبود شکمم

:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

1 Likes

من از ماه سوم روغن زيتونو شروع كردم تاالان يه شيشه روغن بادوم زدم يه شيشه بزرگ روغن زيتون
ازبس ميخاره روزي دوبار مجبورم چرب كنم وگرنه خارشش زياده تازه هنوز وسط راهم
رو سينمم ترك افتاده

وقتى چرب ميشه بعد ده بيس دقيقه ميره تو جون اصلا چكه نميكنه چون باروغن شكم رو مالش ميديم
ولي خيلي خسته كننده من هرروز لباسامو بايد عوض كنم بو روغن ميده

1 Likes

يه زماني ميرسه ك نميتوني نخارونى .خودبخود مجبوري بخاروني وقتي چرب كني خيلي كمتر ميشه خارش

1 Likes

نوشين ان شالله سرت بياد بزودي من يكسره دستم ب شكمم در حال خارش :crying_cat_face:

2 Likes

واااای :fearful:

1 Likes

یه لباس مخصوص رو بزارید واس اینکار
یکی از فامیلامون اینکارو میکرد قبل خواب میخاس روغن بزنه لباس روغن کاری میپوشید :sweat_smile:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.