چیکار کنم ...🥺

چیکار کنم ک پریود شم ی روز از موعودم گذشته دیشبم دمنوش زعفرون و دارچین خوردم گفتم دیگه امروز میشم و نشدم از صبم دارم کارای خونمو انجام میدم گفتم دیگه حتما میشم امروز و باز نشدم …سابقه نداشتم عقب بندازم همیشه هم چند روز جلو مینداختم .دیگه چیا بخورم ک پریود بشم

10 Likes

ممکنه چون داروهامو قطع کردم ب خاطر اونا عقب انداخته باشم ؟؟نکنه تنبلیم شدید شده:pleading_face::pleading_face:

2 Likes

بیبی زدی؟
نکنه بارداری؟

1 Likes

چقد من این پسر پروفتو دوسدارم :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اگ تو اقدام نبودی چای کوهی و دارچین و زنجبیل و یکم سیاهدونه و پونه رو قاطی کن بزار دم بکشه با نبات زعفرانی بخور منفجر میشی :grin:

1 Likes

ن نمیزنم .چون بدون دارو تخمک ندارم و این ماهم ک داروهامو قطع کرده بودم

2 Likes

منم عاشقشم:heart_eyes:

1 Likes

اقدام ک رابطه ازاد داریم همیشه ولی چون بدون دارو تخمک ندارم فک نکنم باردار باشم

3 Likes

خدارو چ دیدی
محض احتیاط یکی بزن خیالت راحت شه
شایدم چون داروهاتو قطع کردی بدنت واکنش نشون داده

2 Likes

بزا یکی دوروزم بگذره اگه نشدم میزنم

اره شایدم ب خاطر هموناس

1 Likes

شاید ی تخمک اون ته مونده و نینی شده بزار چندروز بگذره ی بیبی بزن

2 Likes

میترسم برم دکترم … ی بارم ی ماه هم نرفتم پیشش کلی دعوا کرد ک خانم چرا سرخود داروهاتو قطع کردی مشکلت تنبلیه اگه کنترل نشه با شدت بیشتری برمیگرده و نازا میشی :pensive:

1 Likes

زعفرون نخور رو بچه تاثیر می‌ذاره اگه حامله باشی

3 Likes

ن بابا ی درصدم احتمال نمیدم ک باشم من از این شانسا ندارم ۱۵ماه با دکتر رفتن و دوا درمون نشد الان چجوری میخاد بدون دارو بشه …خدا دیگه ب من نگا نمیکنه :pensive:

2 Likes

@selinnn
@Yamur72
@Raz_66
@Yasaman8477
@Aramesh_oo
@Tina98

بیاید من امروزم پریود نشدم چ خاکی تو سرم بریزم :pleading_face::pleading_face:

4 Likes

منم چند ماهه پریود نشدم حالا چه خاکی تو سرمون بریزیم؟

1 Likes

@Zrim77
@Zahragh
@Leila2324
@u996010

2 Likes

اوووو تنبلی داری؟؟؟

1 Likes

نه کیست دارم

1 Likes

خب پس تو میدونی ب خاطر کیست نمیشی …من ۱۵ماهه تحت درمانم ی بار هم سابقه نداشت عقب بندازم حتی بدون دارو …ولی این ماه داروهامو قطع کردم دوروز پیش باید میشدم دیگه …حتی هر ماه دو سه روز جلو مینداختم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.