چیکار کنم شیرم کم شده

خانوما باتجربه کمکم کنید شیرم کم شده پسرم سیر نمیشه چیکار کنم پسرم چهار ماهشه

1 Likes

مایعات بخور هندونه چایی یه دونه آب میوه میخورم شیرم میریزه بس زیاد میشه :neutral_face:بچه ها الان سیرکردنشون خیلی سخته من شیرخشکم میدم بهش

1 Likes

خب خواهر وقتی شیر زیاد میشه با اینا شیر خشک نده بجاش شیرتو بدوش بهش بده شاید زورش نمیرسه به مک زدن

1 Likes

سلام عزیزم من اجیم دلستر میخورد شیرش هم زیاد میشد هم خوشمزه بچشم ماشاالله تپلی بود

رازیانه بخور شیرت زیاد میشه
میتونی روزی هم چندتا دونه بادوم درختی بخوری همینجوری بجویی مثل ادامس
بعدم خرما هم بخور شیرت زیاد میشه
شیره انگور هم میتونی خودت بخوری هم با اب قاطیش کنی بریزی تو شیشه شیر بدی بچت بخوره خیلیم مقویه هم برا تو هم برا بچت
عزیزم اینارو بخور یه مدت انشاالله زود نتیجشو میبینی
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
فک نکن ازخودم گفتم نه طب سنتی حکیم خیراندیش گفتن :kissing_closed_eyes:

گلم نگران نباش
کسی که ازروز اول شیر داشته به این راحتیا شیرش خشک نمیشه، بدنت ضعیف شده که شیرت داره کم میشه
منم چندوقت پیش ۱هفته اینطوری بودم، با کلی شیرافزا فقط ۱وعده سیر میشد.
من خرما و ارده و گردو رو قاطی میکردم و کنجد میزدم و با شیر میخوردم، قرص فولیک اسید هم خوردم درست شد.

هردو سینه مو خالی میکنه :expressionless:سیر نمیشه مجبورم بهش شیشه بدم هی نق میزنه

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

من هروق یه لیوان آب هویج میخورم لباسم خیس میشه
آبگوشتم همینطور

بری داروخونه ی جور پودرهای هست ازاونا بخری شیرتو زیاد میکنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.