چیکار کنم شوهرم بره ازمایش اسپرم بده

لطفا راه کلی چیزی بدید

عزیزم اگر شوهرتون نمیره آزمایشگاه تنها راهش اینه که ظرف آزمایش بگیری براش تو خونه خودشون نمونه بگیرن وسریع برسونید آزمایشگاه بهتر یه آزمایشگاه نزدیک انتخاب بکنید و بعد از گرفتن نمونه اونو به بدن نزدیک کنید مثلاً بذارید زیر بغلتون برسونید آزمایشگاه قبل از نیم ساعت باید نمونه تحویل داده بشه منم همین کار کردم چون به هیچ وجه آقام حاضر نشد بره ازمایشگاه

فکر کنم تست pct هم اسپرم توش چک میشه دکتر من گفت همسرت رو اذیت نميکنم این آزمایش رو برا تو مينويسم

پس برم ظرفشوبگیرم بیارم بعدببرم

یعنی ازشوهرت تگرفت

بله فقط ساعت دقیق آزمایش، و تعداد دقیق روزهایی ک نزدیکی نداشتید رو یاد داشت کن،بین۳ تا ۵روز باید ارضا نشده باشه،و این آزمایش هم طوریه ک نباید با چیزی مخلوط بشه،،،یعنی فقط با دست خالی😁

درضمن نباید برای گرفتن نمونه نزدیکی داشته باشید اقاتون خودش با ارضا کردن باید نمونه بگیر چون من شنیدم میگن واژن زن اسیدی هست و باعث از بین رفتن تعدادی از اسپرم میشه و رو کیفیتش تاثیر داره حتما باید سه تا پنج روز نزدیکی نداشته باشید که دوست عزیزمون بیان کردن

ممنونم ازتون

فاصله خونه ما تا آزمایشگاه دقیقا یه ربع هست!
خودم رفتم همه کارهاشو کردم ظرف رو گرفتم که خانومه گفت کم تر از نیم ساعت برسون اینجا خودت برو اتاق روبرو بذار تو دستگاه!
جوابش هم روز بعد اومد

یه برگه بهتون میدن شرایط توش نوشته شده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.