چیکار کنم زودتر باردار شم

ده ماهه اقدام کردم برای بارداری دوم.نمیشه‌.راهنماییم کنید چیکار کنم

فقط باید خدا بخواااااد
وگرنه اگر نخواد بده نه دارو افاقه میکنه نه بدن سالم
ولی خب اولش برو دکتر تا دکتر بگه که همه چیزت خوبه برا اقدام
روز تخمک گذاریتو مشخص کن
سه ماه قبل از بارداری باید یدوفولیک بخوری اگر مشکلی داشته باشی که فقط اسید فولیک میدن که اینم دکتر باید تجویز کنه
استرس نباید داشته باشی

1 Likes

معمولا برای تحریک تخمدان اوومید(کلومیفن) یا دوفاستون میدن و همراهش میگن گلوکوفاژ بخور
که همش زیر نظر پزشک خواهد بود

1 Likes

من داروی قوی تر رو نمیشناسم
و اینکه خیلی ها میرن iui و اینا انجام میدن و کارای دیگه

1 Likes

ممنون عزیزم.رفتم دکتر ازمایش هورمونی و تیرویید دادم گفت خوبه‌.از وقتی اقدام کردم پریودهام نامنظم شده خیلی.تازگیا که یه هفته زودتر میشم.نمیدونم چرا

بخاطر استرس و فکر مشغولی ممکنه عقب بیوفته
و اینکه کلا وقتی اقدام ب بارداری میکنی پریود نامنظم میشه ناخوداگاه

1 Likes

اره احتمالا.برای بارداری استرس دارم.نمیشه بهش فکر نکرد

توکل کن به خدا
ان شالله به زودی خبر مامان شدنتو بهمون بدی :))

1 Likes

دخترم ۶ سالشه.خیلی بچه دوس داره.خیلی بهم میگه

ممنونم گلم.انشاا…

عزیزم اگر سن تون زیر 35 سال هست بعد از یک سال تلاش باید به پزشک مراجعه کنید و از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید. اگر بالای 35 هستید بعد از 6 ماه باید به پزشک مراجعه می کردید. اگر همسرتون هم آزمایش اسپرم ندادن بهتره انجام بدن. شما باید ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید و از همه مهم تر استرس رو از خودتون دور کنید چون مهم ترین عامل ناباروری و اختلال در قاعدگی محسوب میشه.

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.