چیکار کنم زودتر باردار شم؟

سلام .من یه دختر ۶ ساله دارم.الان ۹ ماهه که برای بارداری دوم اقدام کردم هنوز نتیجه ای نگرفتم.قبل از اقدام قاعدگی هام منظم بود.از وقتی اقدام کردم نا منظم شده.چند ماهه که یه هفته جلو میندازم.نمیدونم چرا اینجوری شدم.دکتر هم رفتم ازمایش تبرویید و هورمونی دادم گفت خوبه.چیکار کنم زودتر باردار شم؟لطفا کمکم کنید

استرس ندارید ؟؟؟
توی اقدام طبیعیه عقب جلو انداختن ولی باز من پزشک نیستم :see_no_evil:

2 Likes

سلام عزیزم
خانم مقدم عزیز درست فرمودن در زمان اقدام به بارداری این موضوع طبیعیه و مشکلی نیست. اگر زیر 35 سال دارید می تونید یک سال تلاش کنید برای بارداری اما اگر سن تون بیشتره بعد از 6 ماه تلاش باید به پزشک مراجعه کنید و از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.
مهم تر از هر چیز استرس هست که بزرگ ترین مانع بر سر بارداریه
ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید.
می تونید برای منظم شدن قاعدگی تون دارو مصرف کنید زیر نظر پزشک

2 Likes

ممنون عزیزم.من ۲۷ سالمه.دخترمو ۳ماه طول کشید باردار شدم.فکر میکردم اینم سریع میشه

پس هنوز وقت دارید. در اون زمان آمادگی بدن تون برای بارداری بسیار بالا بوده ولی الان هم وقت دارید تا یک سال، انشالا به زودی نتیجه میگیرید

ممنون عزیزم.انشاا…

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.