چیکار کنم استرس نداشته باشم؟

من از چن روز قبل پریودیم همش استرس دارم که دارم پریود میشم هرکاری میکنم فکرم نره سمت این موضوع فایده نداره از وقتی تو اقدامم هنوز یه بار نشده بی خبر یهو پریود بشم همیشه حسش میکنم

چندوقته عزیزم تواقدامی؟

تقریبا ۳سال

بازممممم پریووود شدم وااای خدا دیگه خسته شدم :sob::sob::sob:همش پریود پریود پریود

وای عزیزم درکت میکنم منم ماه5 ک نشد.ازمایش رفتی مشکلی ندارین؟

طبق نظر آخرین دکترم گفت نه هیچ مشکلی نداری رحمت سالمه ولی نمیدونم چرا نمیشه یلنی نازام😔

ایشاالله ک خیره وقتی خدانخاد دکتراهیچ کاری نمتونن بکنن

خخخخ عزیزم عادیه همه اینجوری میشن همش فک میکنی حامله ی این ماه علایمشم پیدا میکنه الکی ادم خخخ ولی بازم سعی کن فکرشو نکن خودتو مشغول کنی من اسباب کشی داشتم سرم مشغول شد حامله شدم و گرنه همش استرس داشتم برای پریودی :joy::joy::joy::joy:

باورکن من تو خابم میبینم پریود شدم بعد پامیشم میگم الان که اصن وقتشم نیس

همینا باعث میشه عزیزم فقط سعی کن بیخیال باشی منم یکی از دوستام چهار ساله ازدواج کرده هیچ مشکلیم نداره بخاطره این استرسه باردار نشده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.