چیکارکنم‌ بنظرتون این خوبه

سلام‌…بچه‌ ها من خودم خیلی دختر آروم و سر به زیر و با حجب وحیا وساکتی‌ ام‌ و کم‌ حرفم‌ فقط تو مسائل مربوط به خودم مداخله میکنم‌…ولی شوهرم مرد سر و زبون دار رو پر حرف و سرشم همیشه بالاست و قشنگ ژل میزنه به چشم طرف چه زن چه مرد…خیلی جاها تو جمع زنها میشی نه بحث میکنه‌…خودش تنهایی میره بهداشت محلمان که پر از کارمند خانوم و خانم‌ های باردار و بچه داره و کلا مرد خیلی کم هست ولی راحت میره اونجا میشینه‌…نوبت‌ دکتر میگیره‌…با خواهر و مادر و برادرای‌ من‌ زود‌ گرم‌ میگیره‌…من‌ اصلا‌ الان پنج‌ سال ازدواجیم‌ فقط دو سه کلمه‌ با یه برادرش‌ حرف زدم‌…البته‌ من‌ خانه دارم و شوهرم کارمند‌ هست ولی زیاد هم با مردم مستقیم‌ سر و کار نداره…من چیکار کنم‌…شوهرمم‌ گاهی‌ میفهمم‌ بدون‌ اینکه بهم بگه میره‌ خواهرش‌ و عروسشونو‌ میبره‌ جایی‌ چون‌ اونا‌ ماشین‌ ندارن‌…ولی‌ برادرای‌ دیگش‌ ایجوری‌ نیستن‌…

5 Likes

الان مشکل کجاست عزیزم
کار اشتباهی ازش دیدی

1 Likes

مشکلی که نداره فقط تو اجتماع بیشتر میگرده راحته تره براش، فک کنم تو درونگرا باشی درسته!؟

2 Likes

من صاف به شوهرم گفتم که سر این کرونا باید بدونم کی سوار ماشین میشه و در کل هیچکسی نباید سوار شه :sweat_smile::sweat_smile: ولی اگه مجبور شدی من باید بدونم
راجع به جاریامم چون خیلی اذیتم کردن و میدونه ازشون دلخورم و خودشم تا حدودی دلخوره هر مسئله ای پیش بیاد از یه پیام ساده تا هرچیز دیگه بهم میگه سریع :grimacing:

بقیه ش هم نحوه ارتباط برقرار کردنتون با هم فرق داره و این به این معنی نیس که رفتار تو مشکل داره یا رفتار اون
اصلا درست و غلط نیس اینجا شما فقط با هم تفاوت دارین

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.