چکار کنم زودتر پریود شم

سلام دوستان من امروز۱۰-۱۱روزه عقب انداختم آزمایشمم عددش ۲بود یعنی منفی.الان باید چکار کنم پریود شم اکثرا سر وقت میشدم و این ماه که اقدام کردم اینجوری شد،نمیخوام دکتر برم چی بخورم که زودتر پریود شم که دوباره شروع کنم

عزیز بهتر با جواب برید پیش دکتر یا داروهای گرم مصرف کنید مثل زعفران غلیظ و دم کرده رازیانه و چیزایی که میدونی گرم هست

من خیلی گرمیجات میخورم مثلا هرروز صبخ ارده با شیره گردو میخورم نمیدونم چرا انقدر تاخیر داره،حتما باید دکتر زنان باشه عمومی نمینویسه؟دکترم خیلی سخته وقت گرفتنش😔

فردام میخوام عرق رازیانه بخرم شنیدم قاعده آور

پیش یه ماما هم بری برات دارو مینویسه

خب باز این بهتر یکم مرسی عزیزم

منم دوروز از وقت پریودم گذشته بود ازمایشمم منفی بود
دیروز صب فلشم گم شد خیلی استرس گرفتم
بعد پریود شدم😂
یکم بخودت استرس وارد کن پریود میشی

عزیزم خود رازیانه رو بگیر دم کن
عرقیجات که اصلا معلوم نیست چی ان عین آب خالی میمونن،،،بچه ها درست گفتن چیزلی گرم بخور
دوش آب داغ هم خیلی موثره

سلام عزیزم
در زمان اقدام به بارداری این تاخیرها طبیعیه ولی برای منظم شدن قاعدگی تون باید به پزشک مراجعه کنید چون ممکنه تخمک گذاری تون با مشکل مواجه بشه.

:joy::joy::joy: عزیزم استرس باعث میشه قاعدگی به هم بریزه بعضی وقتا برعکس عمل میکنه اگر دلت بخواد پریود شی نمیشی، اگر بخوای نشی میشی
اشی مشی شد :joy::joy:

اره دیگه :joy:

1 Likes

من آخه خیلی علی بی غمم استرس از کجا بیارم تازه الان استرس پایان نامم هست هیچ اثری نداره😆

رازیانه یعنی برگ؟عرقشو از جای مطمئن بگیرم که درسته نیست؟

سلام خانوم حکیمی عزیزم آخه منم نمیدونم این یکذره اقدامم مگه چقدر توانایی داره به همه جا آسیب بزنه دیگه کارکرد تخمدانو چکار داره :sob::sob: یکم دیگه منتظرمیمونم اگه نیومد میرم دکتر چاره ای نیست مثل اینکه :pensive:

انشالا به زودی به نتیجه دلخواه می رسید عزیزم نگران نباشید. استرس باعث همه این مشکلات میشه عزیزم :blush:

ممنون خانوم مهربون انشالله چشم استرس ندارم :kissing_heart:

1 Likes

مهتا جون ناراحتی نداره میري پیش دکتر وات میکنه :joy::joy::joy:

نه عزیزم دونه هاش
بذر رازیانه،،از عطاری ها میشه بگیری

1 Likes

منم لکه بینی داشتم رفتم پیش دکتر قرص نوشت پريوديم واشه منتها قبل از استفاده چون این هفته خیلی استرس و فشار بود روم خودش اومد

اخه دکتر یکدفعه خیلی باز میکنه دیگه خودش کم کم باز شه بهتر :sweat_smile:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.