چکار کنم از دست خانواده همسر

دوستان من شوهرم رو ماشین سنگین کار میکنه چند روز هست چند روز نیست دوسال جدا زندگی میکردم حالا اومدم طبقه بالا مادرشوهرم چون اجبار کردن در صورتی که من اصلا دوست نداشتم حتی ناراحتی هم بین مون پیش اومد ولی اجبار کردن چون شوهرم روی ماشین سنگینشون کار میکنن و شریکی هستش تو ی محله با مامانمم حالا میگن اینجا بفروشیم بریم ی جای دیگه زندگی کنیم یعنی ماهم باید بریم ولی من دوست ندارم ی جا زندگی کنیم باهم چکار کنم پدرشوهرم و مادرشدهرمم مریض هست دوتا پسر هم هستن چکار کنم بنطرتون واقعا دلم میخواد مستقل بشم

7 Likes

نظر همسرت چی هست؟

3 Likes

اون رو حرف باباش حزف نمیزنه

3 Likes

وقتی پول و خونه از پدرشوهرت
شما نمیتونی نسبت به محل سکونت چیزی بگی
حالا نمیخوان شهر عوض کنن که،محله میخوان عوض کنن
خیلی خودت ناراحت نکن،موضوع بزرگ و حادی نیست
ماها که کلا به خاطر شغل شوهر، از خانواده دوریم،و سالی چندبار میبینیمشون پس چی بگیم
باید با شرایط کنار اومد
زندگی مشترک همینه

4 Likes

حرفت درسته ولی دخالت میکنن تو زندگی کجا میری کجا نمیری چی میخوری چی نمخوری اگه دخالت نمیکردن چرا دوست داشتم ولی ارامشم گرفتن بعد شوهرمم یکم بی خیال شده

3 Likes

حالا ک نزدیکشونیم

2 Likes

خوب شما نرید باهاشون یه خونه اجاره کنید و مستقل زندگی کنید

2 Likes

خب محله عوض کنن.اینکه بالاسر شون میشینی کرابه خونه نمیدین خیلی خوبه.این سوالات همه میپرسن چه دور باشی چه نزدیک.بیخیال بابا.اصلا مسئله مهمی نیس.من یه سالی میشه اصللااااا دیگه به این حرفا بها نمیدم.

4 Likes

تو این طور مواقع شوهرتون باید پشتتون باشن ازش بخواین ک اگه پول دارین ی خونه مستقل بخرین یا رهن کنین نزدیک خانواده شوهر بودن واقعا بده منم طبقه بالا مادرشوهرمم با این ک با هم دیگه مشکلی نداریم ولی بازم ناراضی هستم چون سختی های خودشو داره

2 Likes

خو نمیزارن وگرنه از خدامونو بعد خووشونو ب مریضی میزنن پدرشوهرمم میگه مردم اصلا نمیاین واسه ختم یا میگه برو روی ماشین دیگه کار کن

1 Likes

ن قبول نکنیابدبخت میشی بخدافرداعین من میشی وکاسه چ کنم دستت میگیری

1 Likes

عزیزم شما از لحاظ شغلی و مسکن به اونا وابسته هستید و واقعا خیلی سخته جدا شدن .
باید همسرت رو با خودت همراه کنی غیر از این فکر نکنم بشه کاری کرد

1 Likes

ای بابا چه بد

1 Likes

انگاری اصلا دلشون نمیاد از بچه شون جدا باشه تو همه چیز میخوان دخالت کنن

عزیزم ایرانیا اکثرا تو کار عروس و پسر دخالت میکنن .نمیخوان پسرشون یه قدم ازشون دور بشه.
این تو و همسرت هستید که باید این مساله رو مدیریت کنید .
فک کن مادر تو تو زندگیتون دخالت کنه خب تو باید جلوش وایسی همسرت کم کاری میکنه با زبان نرم بهش متوجه کن

خانوادم تا الان دخالت نکردن ولی میخوام ب مامانم بگم با شوهرم حرف بزنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.