چپ دست بودن نوزاد

سلام .پسرم یک سالشه بیشتراوقات وسایل وبا دست چپش میگیره .ازدست راستش هم استفاده میکنه ولی مثلا توپی وبخوادپرت کنه باچپ اینکارو انجام میده.ایا تواین سن میشه گفت چپ دسته یا نه.

حالا مگه عیبی داره دست چپ باشه ؟؟؟؟؟

1 Likes

صددرصد مشخص نمیشه
اما اگر دست چپی باشه اذیتش نکنین ک با راست بنویسه
خلاقیت ها و استعداداتش کور میشه
و این مساله در ناخوداگاهش باقی میمونه که توی بچگی به زور بهم مسئله دست چپ و راست بهم تلقین شده
و همیشه این فکر رو خواهد داشت که خانواده ب من زور میگن و نمیذارن اون چیزی ک من میخوام بشه!!!

من چپ دستم :slight_smile:

مگه چیه دست راستشم یادش بدن خب دست چپه ولی خیلی چیزا با راست بهتره غذا خوردن وخیلی چیزهای دیگه من اگه پسرم چپ باشه حتمن یادش میدم با راست کاراشو بکنه

چرا با دست چپ غذا خوردن بده؟؟؟
من خیلیا رو میشناسم که دست چپن و خیلی موفق تر و منطقی تر و با احساس تر از دست راستی ها
البته توهین به دست راستی ها نمیکنم
یاد بدی با دو دستش کارش رو بکنه خوبه
ولی تحمیل نباید کرد

2 Likes

تحمیل /: الان شما یه چیزی بلد نباشی یادت بدن تحمیله :cold_sweat:

نه دوستم :rofl::rofl::rofl:
این که اون یه کاری رو بلده اما بخوای مثلا وادارش کنی به انجام دادن یه کار دیگه رو منظورم بود :smiley::laughing:

2 Likes

یعنی یه کار بلده یوی دیگم یاد بدی میشه دوکار خب این که بهتره :joy::joy::joy:

1 Likes

بدنیست دست چپ بودن .ولی خب سخت تره .مشق نوشتنشون تومدرسه براشون سخته نیمکتای تک نفره تو دانشگاه .برای خودبچه های چپ دست شاید کاربا دست چپ عادی باشه ولی بل اخره تمام این چیزا برای ۹۰ درصد دست راست ها اماده شده .

عزیزم این چیزا تا اون موقع دیگه کارایی نداره همه چیز اینترنتی شده دیگه کسی مشق نمی نویسه که :wink:

2 Likes

چه فرقی میکنه غذا خوردن با دست چپ یا راست
من دست چپم و هیچ مشکلی هم ندارم
بچه تون هم مطمئن باشید مشکلی پیدا نمیکنه
بی خودی اذیتش نکنید

شما هم پس باید غذا خوردن بادست چپ رو یاد بگیری

خب مگه اشکال داره یاد داشته باشین خب چون اکثرن راستن برا این گفتم عزیز

من خودم چپ دستماااااا
با افتخار

1 Likes

افرین به خودت :clap::clap::clap::clap::clap:

1 Likes

منم پسرم دوسال و نیمه هست از همون اوایل نوپایی همه چی رو دست راستش میگرفت.بنڟر من اصلا فرقی نمیکنه دست چپ یا راست باشه.‌اذیتش نکن من و همسرم جفتمون دست چپیم اما پسرم راست دسته.

2 Likes

من خیلی دوس دارم باران چپ دست باشه محیا جون
اتفاقا خیلی از ضریب هوشی بالای چپ دستی ها و توانایی هاشون تعریف شنیدم
بارانم الان دست چپشو دراز میکنه به طرف اشیا
ب نظرت چه عاملی باعث چپ دستی میشه
من و آقایی از هر دو طرف چپ دست نداریم :disappointed:

با هر دستی ک بنویسه عالیه
الکی خودتو نگران و ناراحت این چیزا نکن

2 Likes

بله دیگه کلا ما چپ دستا خاصییییییییم خااااااص :slight_smile::slight_smile::slight_smile::blush::blush::blush::blush:کم پیدا میشه مثل ما :wink::wink::wink:ولی در مورد هوش به جرات میگم واقعا راسته که باهوشن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.