چوکوروا.....

اها خدا کن زود باردار شم لعنتی صبرم تمو شد اون از بارداری قبلیم نموند بعدم بقایا بعد کورتاژ اینم از الان کاش میشد امشب بخوابم دیگ پا نشم من واقعا ادم صبرو تحمل نیستم خیلی خسته ام:disappointed_relieved:

1 Likes

ناشکری نکن عزیزم حتما قسمت این بوده .انشاءالله ک این ماه باردار میشی و کارت ب عکس رنگی هم نمیرسه

1 Likes

وقتی برات زد گفت لوله هات بسته اس
من دفعه پیش ک رفتم گفت باز و همه چی نرمال میگم شاید بعد کورتاژ چیزی گیر کرد باشع

1 Likes

دکتر عکس رنگی گفت وضعیتت خوبه ولی دکتر خودم ک نگا کرد گفت لوله چپت بسته بوده ک با ماده حاجب باز شده

1 Likes

من هر کی میگه میگم فعلا زوده ولی شوهرم ب اندازه بقیه نیش و کنایه میزنه جز اینکه کنار بیام چاره ای ندارم :pensive:

1 Likes

اره منم امروز خودمو دلداری میدادم میگفتم بیخیال میشم تا هروقت شد میرم باشگاه ثبت نام میکنم برا تنبلیم خوب ولی وقتی باز عزاداری کردم بدبختیام یادم افتاد الان سردرد دارم

1 Likes

منم همیشه تو فکر و خیالم این ماه تصمیم گرفتم بزنم ب بیخیالی اگه بتونم البته

1 Likes

ایشالا توم تونستی برو باشگاه باز از فکرو خیال بهتر

1 Likes

امشب برای همه ی کسایی که منتظرن کلی دعاکردم عزیزم ان شاالله سال دیگه این موقع نی نیتو بغل میگیری :heart_eyes::heart_eyes:

دررابطه بافیلمم قش کردم ازخنده :joy::joy:
دوتاشون هی داد میزنن :joy::joy:

1 Likes

میرفتم لامصب اینورا تعطیل شد . تو خونه ورزش میکنم با برنامه

1 Likes

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی:heart:

منم دیدم مثل خر زار زدم دلم برای ایلماز سوخت

2 Likes

اره منم دلم سوخت :pleading_face:

2 Likes

منم نگاه میکنم عزیزم آره منم دلم خواس :sleepy: برای مژگان هم خیلی ناراحت شدم

1 Likes

منم دیشب نگاه میکردم دلم گرفت خیلی گریه کردم دیگه فک کنم دل خداهم به حال ماها که توانتظاربچه ایم سوخت:pensive:

1 Likes

اره واقعا:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

تو دنیای واقعیت خیلی سخته واقعا .فک کنم این سریالم از رو واقعیت ساختن

2 Likes

آره خیلی سخته آدم بچه یک ماهش سقط میشه چقد سخته چ برسه نه ما :sleepy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.