چه کنیم روند زایمان طبیعی رو راحت تر کنیم

در کل من شنیدم پیاده روی ماه آخر و ورزش خیلی کمک میکنه و دم کرده شنبلیله و آویشن و تخم شوید همون زمانی که دردا کم کم شروع میشن

اخه من گفتم خب سزارین بهتره طبیعیه ورفتم پیش ی دکتر ک کلافقط سزارین میکنه.اما بعضییی وقتامیگم نکنه یوقت خوشزا باشم البته چشمم آب نمیخوره عرض لگنم زیاد باشه نمیدونم

1 Likes

من از اینکه سزارین اکثرن تا ی هفته ده روز بعدش حتی کارای ساده هم نمیتونن انجام بدن بدم میاد از اطرافیانم فقط یه نفر اینجوری نبود اونم کلا بچه رو خودش نگه نمیداشت و استراحت کامل بود خب زودتر هم سرپاشد بین طبیعی و سزارین موندم اعتماد ب اینکه دکترا تا چه حد دل میسوزونن میگن واقعن طبیعی میتونی یا نه خیلی سخته الان همه میگن باید طبیعی باشه

2 Likes

اتفاقا تو اوج دردم فقط گوش کردم ب حرف مامای همراهم وگرنه منم دهنم سرویس بود اگ میخاستم کار خودمو بکنم گوش نکنم ب حرفاشون

3 Likes

دسشویی اگ فرنگی باشه اصلا اذیت نمیشی اگ دسشویی معمولی باشه اذیت میشی نشستنم نیمه نشسته مینشستمک روی بخیه هام نشینم فشار بیاد بهشون مراقبت کنی همه چی خیلی خوب پیش میره برات

2 Likes

۳۸ هفته با اولین معاینه

1 Likes

من اگ خودمم میکشتم سزارینم نمیکردن چون هر دکتری معاینم کرد گف لگنت برا زایمان طبیعی قوق العادس

2 Likes

تو زایمان طبیعی همه چی اول ب خودت بعد ب دکتر و ماماهای بالا سرت بستگی داره وگرنه منم تو خونوادمکن هم زایمان طبیعی هست هم سزارین ک از نظر هممون طبیعی خیلی خیلی بهتره

5 Likes

من تصمیمم ب طبیعیه اما انقدر ترسوندنم که دودل شدم از الان استرس گرفتم با وجودی ک خیلی مونده

1 Likes

منم طبیعی زایمان کردم و خداروشکر خوب بود. حتما مامای همراه بگیر من اگه میخواستم دردام رو تنهایی بکشم واقعا تحمل نداشتم ولی در کنار یه شخص دیگه مثل مامای همراه دردا کمتر میشه و زودتر میگذره . من در حد ۱۰ دقیقه مامای همراهم رفت به دکترم تماس بگیره اون زمان بدترین دردا رو کشیدم ولی وقتی کنارم بود خیلی خوب بود. واینکه یکاری که من یه هفته قبل زایمانم کردم به توصیه دوستم که گفت هر کس انجام داده بی برو برگرد زتیمان راحتی داشته این بود که یه هفته قبل زایمان روزی دو بار نیم ساعت عنبر نسا دود کنی. ولی من نمیتونستم روزی دوبار روزی یبار رو انجام دادم نیم ساعت

1 Likes

منم ۲۰روز پیش زایمان کردم و ماما همرا داشتم واقعا منم اگه کنارم نبود میمردم … وقتایی که میرفت یا واسه نوار قلب دراز میکشیدم میمردم و زنده میشدم ولی وقتایی که کنارم بود و با هم ورزش میکردیم اصلا گذر زمان رو حس نمیکردم …
تازه من بچمم سرش درست نیومده بود تو لگن و یکم طول کشید تا به دنیا اومد بخیه زیاد خوردم … ولی با این حال راضی بودم … اصلا اونقدری که میگن زایمان طبیعی سخته سخت نبود یه تجربه خیلی خیلی شیرینه … پیشنهاد میدم تجربه بکنید :blush:

4 Likes

نگران نباش و نترس توکل کن به خدا … مطمئن باش کمکت میکنه … تا زایمان طبیعی هستت اصلا به سزراین فک نکن :blush::blush:

1 Likes

باورتون میشه من دلم تنگ شده برای بارداریم و روز زایمانم دلم میخواد بازم زایمان کنم :rofl::rofl::rofl: به هر کی میگم شاخ درمیاره

5 Likes

پیاده روی خیلی خوبه واینکه دوست من توبیمارستان انقد بپر بپرمیکرد که من همش جیغ میزدم میگفتم الان بچه رو میکشی .زایمانش راحت بود من اون بپر بپراشو بی تاثیرنمیدونم

2 Likes

راست میگ آیه جون ماما همراه خیلی تاثیر داره حتما بگیر اصلا هم از زایمان طبیعی نترس بخدا ترس نداره با وجود مامای همراه

1 Likes

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ای آیه از دست تو هنوزم ???

دقیقااااا چون براشون نمره منفی گذاشتن دیگه همشن اصرااااار دارن ب طبیعی و ادم نمیتونه اعتماد کنه،من ترسیدم بخام مثل خیلیا اول یروز درد طبیعیو بکشم بعد تازه سزارین بشم

1 Likes

پس شما کلا خونوادگی خوشزا هستین

اخه اگر یه نفر خوشزا نباشه اصلا براش خاطره شیرین و ب یاد موندنی نمیشه😂

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.