چه کنیم روند زایمان طبیعی رو راحت تر کنیم

سلام به همه دوستان من هفته ۳۷هستم و انشالله میخوام بچه رو طبیعی بدنیا بیارم میخواستم از تجربه شما استفاده کنم که چه کاری باید انجام بدم؟

2 Likes

پیاده روی زیاد کن حرکت ورزشی اسکات رو زیاد انجام بده هفته آخرت دو سه رور آخرش دمنوش گل گاو زبون و شربت زعفران بخور همون هفته آخر با ی روغن ک طبع گرم داره ب همسرت بگو کمرتو ماساژ بده بعضی از دکترا کپسول گل مغربی واسه زایمان راحتتر و باز شدن دهانه رحم تحویز میکنن با دکترتم در این مورد مشورت کن اگ صلاح دونست برات تجویز کنه
روزیم ک دردت گرفت و خاستی زایمان کنی اصلا داد و بیداد نکن جیغ نکش چون باعث میشه دردت بیشتر بشه فقط نفس عمیق بکش
من ب لطف مامای همراهم زایمان راحتی داشتم ان شاالله شمام ب همون راحتی زایمان کنین

10 Likes

پیاده روی و ورزشی که ماما یا پزشکت بهت میگه

1 Likes

ببخشید اون پارگیه پرینه ک میگن شما هم داشتید؟خیلی بده؟

من شنیدم دردت ک شروع شد کمرتو گرم نگه داری خیلی درد داشتی آب گرم بمالی روشکمت دردتو میندازه خواهر شوهر من چند ساعت مونده بود زایمان کنه( خبر نداشتا چون زودتر بدنیا اومد) زمستون بود چسبیده بود به بخاری کیسش پاره شده بود متوجه نشده بود چون اصلا درد نداشت

2 Likes

آره عزیزم داشتم ن بد نیس اگ ماما همراه داشته بلشی سفارشی برات درستش میکنه

1 Likes

ممنون عزیزم‌از راهنماییت هفته آخر منظورت این هفته م من اللن ۳۷ م یا هفته دیگه شروع‌ کنم؟

اگه خوش زا باشی خوب پیش میره نباشی هم به زور داغون میشی.این ورزشام در حین زایمان بتونن کمکت کنن که اونم اینقدر درد داری نمیتونی ورزش کنی درست.این کلیپایی هم تو اینستا میبینی همش فیلم.
واقعیتو گفتم ببخشید.

2 Likes

اب پاکی ریختی رو دستش :joy::joy:

4 Likes

تمرکز کن روی نفس کشیدن، خیلی بهت کمک میکنه

2 Likes

منم موافقم،بعضیاانقدخوش زاهستن سزیع بچشون بدنیامیاد

3 Likes

قربونت
ن عزیزم ۳۹ هفته شروع کن ولی برا کپسول اگ دکتر تجویز کرد از همین هفته شروع پیاده روی و حرکت اسکات هم از همین هفته شروع کن

1 Likes

ن من قبول ندارم همه چی بستگی ب خودت داره تو اوج درد فقط رو تنفست باید تمرکز کنی از زایمان طبیعی غول نسازین بخدا همش دست خود آدمه

3 Likes

چون غیر این نیست اینام توهمات قبل زایمان طبیعی که سر اولی ما خانما داریم

1 Likes

همه چی بستگی به بدن داره اینقدر درد زیاده جایی برا تنفس نیست.شمام اگه راحت طی کردین خوش زا بودین

2 Likes

ماهی ببرازادی @Mahoor63

1 Likes

شرمنده ینی بعدش توی نشستنو دستشویی اینا اذیت نشدی؟

دقیقاااااا.اخه از کجا میشه شکم اولو فهمید خوش زایی یا نه؟مامانو دوروبریام همه سزارین ناخاسته شدن

اصلا چند هفتگی میگه دکتر ک لگنت برای طبیعی خوبه یا نه؟

منم همین سوالو دارم🙄

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.