چه کادویی بخرم؟؟؟؟؟

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

بگیریااا خیلی فکر خوبیه:joy:خودش۹سالشه یه زن۷سالع واسش بگیر:joy:تا باهم بازی کنن مدرسه برن:joy::rofl::see_no_evil::heartbeat:

1 Likes

اتفاقا تنوع طلبه، باید سالی یکی واسش عوض کنم:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

:joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::woozy_face::confounded:

1 Likes

خب هر سال تولدش واسش یکی بگیر:joy::heart_eyes:

1 Likes

واسش لپ تاب بخر بزار حالشو ببره

نكو كه اينم داره :expressionless::joy:

2 Likes

نه نداره اینو، ولی خیلی پر رو میشه:sweat::woozy_face:
اخه هر روز از این چیزایی هم که داره ناراضیه:pleading_face:

2 Likes

به نظرم گوشی نگیرین براش، توقعاتش بالا میره و هنوز خیلی سنش کمه
دوچرخه،اسکیت، توپ والیبال، سی دی بازی کامپیوتری،کفش ورزشی، ست کیف پول ،ساعت مچی، هدفون، اسپیکر بلوتوثی،مونوپاد

4 Likes

تولدش مبارک باشع:heart::heart:

1 Likes

اگه بدظ میاد بگو بی زحمت ps رو بده من:grin::grin:من هنوز دارم با 2 gta سن اندرس بازی میکنم :expressionless:
Ps داشتم وقتی ps داشتن مد نبود ولی تو همون مرحله لاکچری 10 سال پیش موندم :joy:
فکر نکنم بچه های الان لذت GTA سن اندرس با Ps2 رو درک کنن چه بهشتی بوووود :pleading_face:

1 Likes

نظرمن کتاب علمی مختص سنش.یا یه ابزار واسه درست کردن کارهای خلاقانه.یا یه میکروسکوپ.یا یه گردش خانوادگی.

1 Likes

تولدش مبارک باشه زیر سایتون بزرگ شه:birthday:
PS5 بخر واسش منم دعوت کن خونتون هر روز :joy::joy::joy:

1 Likes

ديگه بچه هاى الانن

دوس دارن به روز ترين باشن

1 Likes

گوشی داره، گیر داده بهترش رو میخوام:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

ممنون عزیزم:heart_eyes:

1 Likes

والا من جی تی ا رو با کامپیوتر بازی میکردم، البته زمانی که بچه خیلی کوچیک بود، الان که وقته سرخاروندن ندارم:woozy_face::woozy_face::woozy_face:

1 Likes

ممنون گلم:joy::joy::joy: چشم

1 Likes

البته که خودتون تصمیم گیرنده اید، اما بچه 9ساله تک به همه خواسته هاش برسه اونم خواسته غیر منطقی، بعدا کنترلش سخت میشه، می تونید براش بودجه تعیین کنید و بگین تا سقف فلان تومن میتونی تصمیم بگیر که چی میخوای برات بخریم
الان براش گوشی بگیرین اونم که بالای4،5تومنه، دو روز دیگه ماشین 200 میلیونی میخواد

1 Likes

صددرصد عزیزم، متاسفانه بچه های اقوام همه چی واسه بچه ها میخرن ما هم واسه این که عقده ای نشه مجبوریم میخریم، اصلا خودمم کلافم، چون اخلاقش هم دیگه بد شده، زود از یه چیز خسته میشه،
خودمم یه بچه دیگه دارم، اصلا نمیدونم چیکار کنم، خواسته هاش خیلی زیاد شدن:sweat::sweat::sweat:

1 Likes

پلی استیشن :sunglasses:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.