چه چيزهايي رحم رو گرم ميكنه واسه بارداري پسر؟

سلام بچه ها هفت ماهه تو اقدامم ولي هنوز نتيجه نگرفتم خيليا بم ميگن رحمت رو گرم كني نتيجه ميگيري من كمتر يكساله ازدواج كردم زياد بلد نيستم ميشه راهنماييم كنيد

زنجبیل و دارچین و نبات خرما و ساهدونه عسل و سیاهدونه موز و توت فرنگی سیب زمینی پخته عرق کاسنی خیار شور کلا چیزای پر نمک گوشت قرمز و قهوه برای اقا و شتشسوی جوش شیرین یه ربع قبل رابطه و تعین روز تخمک گذاری و اقدام در همان روز البته اینا 100 % نیست ولی احتمالش هست پسر بشه بازم تو نت سرچ کن خیلی چیزا نوشته منم در حال اقدامم برا پسر الان 3 ماهه نشده

2 Likes

زمان پریود سعی نکن زیاد حموم بری اگرم رفتی دوش آب داغ بگیر و شکمت رو با یه شال ببند که رحمت گرم بمونه هر روزم صبحانه چای زنجبیل و نبات بخور بعضیا میگن فلفل سیاه اول صبح بخورین ولی من امتحان نکردم تا حالا

1 Likes

بادکش گرم هم میگن خوبه

1 Likes

منم فک کنم رحمم سرده خیلی ناراحتم نمی‌دونم چیکار کنم این ماهم پریودشدم

1 Likes

ماساژ روغن سياهدانه شب ها قبل خواب روي رحم و تخمدان ها عاليه

1 Likes

مرسي عزيزم همه اينا كه گفتي خوراكيا بايد روزانه بخورم يا نه ؟

:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:برعکس میگی زمان پریودی حموم رفتن باعث سردی رحم میشه

2 Likes

توت فرنگی جان

جانم خانومی

1 Likes

از22م تا 27پریود بودم.دیروز و امروز پاک پاک بودم. تا عصر ک خون اومد. دارم پیاز میخورم. واس اونه؟

احتمالا این چجوریه زیاده کمه لکه است یانه
بعدهمراه باترشحاته یانه خون خالی

کلا پریود این بارم یجور دیگه بود
بعد پنج روز تاخیر رفتم دکتر با امپول پروژسترون پریود شدم
چندروزه خونریزیم کم بود. ولی عصر خون بود.الان لکه قهوه ایه. چیزخاصیم همراهش نیس

کی تموم میشه دیگه حوصلشو ندارم😣

عزیزم همین اشتباهه که تادوروز عقب انداختی بری امپول بزنی نگران نباش به مصرفت ادامه بده رحمت داره تمیزمیشه این لکه هابعد پریود عادیه روزی3بارمیخوری دیگ

اره همونطوری ک قبلا گفتی میخورم.

1 Likes

پس ادامه بده تا5 یا6 روز مرتب بخور

باشه حتما. این لکه و خون تا وقتی پیاز بخورم هست؟

نه اون لکه بخاطر اینکه این ماه امپول زدی وزودم تقریبا پاک شدی

زود تموم نشد ک ی هفته طول کشید.پریودای قبلیم دوسه روز بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.