چه پوزیشن هایی احتمال بارداری کمتری دارند؟

سلان دوستان من میخوام طبیعی جلوگیری کنم…ولی نمیدونم چ پوزیشن هایی مناسبه که احتمال بارداری کمتری داشته باشه…

1 Likes

سلام عزیزم
شما اگر اصلاقصد بچه دار شدن ندارید نباید از این روش استفاده کنید چون خیلی مطمئن نیست و اصلا ربطی به پوزیشن نداره
شما اگر دخول هم نداشته باشید ممکنه باردار بشید فقط کافیه یکم از مایع منی یا پیشاب با دهانه واژن تماس پیدا کنه

2 Likes

فقط کافیه آقاتون حواسش باشه،منم ۱/۵ساله طبیعی جلوگیری میکنم

1 Likes

منم طبیعی هس کلا.پنج ساله ازدواج کردم یه پسرم دارم.

2 Likes

سلام خانم حکیمی راستش من حدودا یک سال و نیم میخوام جلوگیری کنم…چهارماه از کاندوم استفاده کردم…ولی گفتن خوب نیست…

که پس اینطور

چرا خوب نیست؟

1 Likes

نمیدونم گفتن باعث خشک شدن رحم زن با دهانه رحم‌ میشه

حالا به نظر شما مشکلی نیست همین روشو پیش بگیرم تا همون یک‌ سال و نیم…بعدش میخوام بچه دار بشم

این نگرانی برای خیلی از خانم ها وجود دارد که پیشگیری کردن از بارداری بعدا بچه دار شدن را برایشان سخت کند یا باعث نازایی شود. اما در جواب این سوال باید گفت که پیشگیری از بارداری با استفاده از کاندوم به هیچ عنوان باعث ناباروری نمی شود، چون کاندوم یک وسیله مکانیکی است و هیچ اثر هورمونی بدی برای مرد و زن ندارد.
در واقع بر خلاف آنچه که خیلی ها فکر می کنند و در این سوال هم به آن اشاره شده، برای خانم هایی که هنوز بچه دار نشده اند و می خواهند برای مدتی نسبتا طولانی از بارداری پیشگیری کنند، استفاده از کاندوم بهترین روش است.

2 Likes

وای مرسی خانم‌ حکیمی جان :heart: …خیلی نگران بودم خیالم راحت شد…واقعا مرسی :heart: :rose:

2 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.