چه مراکزی عکس رنگی انجام میدن؟

خانما کی میدونه چه مراکزی عکس رنگی انجام میدن؟؟؟ازمایشگاه یا سونوگرافی؟؟؟

1 Likes

سونوگرافی ها عزیزم

میسی ماددددرررر:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:دردم داره؟

همه ی سونوگرافی ها انجام میدن؟

آره دختر جون درد داره یه ربع قبل شياف ديکلوفناک بزار،دردش قابل تحمل بشه،خوبه اگه دکتر تجویز کرده برو حتما،فکر کنم داشته باشن

نه دکترم نگفته ولی ایندفه که برم پیشش بهش میگم اگه لازمه برام بنویسه…چون عفونت داشتم میترسم گرفته باشه واینهمه دارو رو الکی میخورم

خوبه بگو بهش،

بازم ممنونم

خواهش،البته قبلش بهت انتی بیوتیک میدن که عفونت نداشته باشی

عکس رنگی یا سه بعدی در بارداری خطرناک چون باعث میشه اب داخل کیسه اب گرم بشه خطرناک واسه بچه دکترا زمانی انجام میدن که احتمال عقب مانده بودن بچه باشه واسه مطمئن شدن ولی واسه انجام دادن سونوگرافی ها انجام میدن

سونو گرافي ها عزيزم

سونوگرافی انجام میده مراکز رادیولوژی هم انجام میدن من خودم رفتم رادیولوژی انجام دادم

1 Likes

چطور بود عزیزم؟دردم داشتی؟بعد چن ماه اقدام رفتی براعکس؟

عزیز من بعد هفت هشت ماه اقدام رفتم ولی خوب چون من میترسیدم با بیهوشی این کار کردم ولی خوب بعد از بهوش اومدن سمت چپم درد داشت یه مقداری تا چند روز بعدش لکه بینی داشتم بعدش خوب شدم ولی خوب خیلیا که انجام دادم گفتن درد نداره با بیهوشی انجام نده ولی خوب دیگه من ترسم زیاد بود با بیهوشی رفتم بیهوشی بیشتر از ده دقیقه نیست

1 Likes

شما کجایین عزیزم؟؟من نمیدونم کجا برم

رادیولوژی کاخ خیلی خوب انجام میده،دکترش حرف نداره

من خودم چند سال پیش انجام دادم یه کم درد داره اما خوبه که انجام بدی

آدرس: خیابان فلسطین جنوبی - چهارراه شهید روانمهر - روبروی داروخانه پرتو - رادیولوژی کاخ
تلفن : 66409294 66401129
درضمن ساعات کار از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 3تا 5 و پنجشنبه از ساعت 8تا 12 ظهر
این عکس را بهتر 2 یا 3 روز بعد از پاک شدنتون بگیرید و در این دو سه روز قبلش نباید نزدیکی داشته باشید تا احتمال حاملگی رد بشه

عزیز شما تهرانید؟

بله عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.