چه صابونی واسه لک صورت خوبه؟

سلام‌ بچه ها شما بهترین صابونی‌ که واسه‌ لک خوبه‌ چی‌ استفاده‌ میکنین‌ به‌ منم بگید‌ صورتم‌ لک داره‌ خداخیرتون‌ بده

صابونِ ( اِن جی)
من چندساله استفاده میکنم ، هم برای جوشِ هم لک هم چین و چروک

1 Likes

داروخانه ها دارن

چجوری‌ چنبار‌در روز استفاده‌ میکنی‌ من‌ پوستم‌ یکم‌ سفته‌ وخشک

یک روز درمیان استفاده میکنم ، بذار ۲ دقیقه روی پوستت بمونه بعد بشورش

خیلی از این صابون راضیم . از هزارتا صابونهای دیگه استفاده کردم که گرون هم بودن نتیجه نگرفتم
ولی اینو که ارزون هم هست نتیجه داد

1 Likes

ممنون‌ عزیزم

1 Likes

من از صابون استفاده نمیکنم
ولی محلول کلیندامایسین از داروخانه میگیرم روزی یکبار میزنم و میذارم کامل روی پوستم خشک بشه و بعد میشورم .
پماد کلیندامایسین حکیمم میگیرم بعد حمام روی جوشام و لک هام میزنم جوابدهیش عالی بوده برای من .

3 Likes

سلام شما باردارین

1 Likes

من باردارم و صورتم خیلی کدر شده چی میتونم استفاده کنم که واسه جنین ضرر نداشته باشه؟

سلام عزیزم بله باردارم ‌ فعلا از هیچی استفاده نمیکنم ‌.
چون ادکلن میزدم و لوسیون صورت پزشکم گفت دچار حساسیت پوستی و آلرژی میشه برای جنین . دیگه ترسیدم هیچی نمیزنم .
الان فقط گلاب استفاده میکنم روزی یکبار گلاب میزنم روی پوستم و میذارم کاملا خشک بشه دیگه میمونه روی پوستم تا یکساعتی بعدش که میشورم خیلی پوستم شفاف میشه شماهم گلابو امتحان کنید

2 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

:kissing_heart: خواهش میکنم

1 Likes

واسه جوش خوبه؟؟؟

چند وقته داری استفاده میکنی ؟ واقعا جواب گرفتین ؟

سلام گلم فقط کرم معحزه بگیر برا چند ماهی باید استفاده کنی ولی بخدا معجزه میکنه هم سفید میشی هیلی هم اثاری از لک نیس

2 Likes

کرم معجزه نشنیدم ،،، عکس داری بفرستی برام ؟

باشه گلم الان میفرستم ب دوستمـمیگم بفرسته اون سفارش میده اخه دختر عموی شوهرم گرف ینی الان صورتش عالیی شده

1 Likes

من اسکراب لایه بردار سی گل استفاده میکنم

1 Likes

انقدر تو بازار تنوع هست واقعا نمیدونی چیکار کنی .
اخه من یکبار خالهامو برداشتم ولی جای خال مثل لک شده حالا خواستم برم لیزر . میگم اگر با کرم جواب میگیرم دیگه خرج الکی نکنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.