چه بخورم که تخمدانهام فعال بشه؟

سلام وقت بخیر من میخوام اقدام به بارداری کنم ولی متاسفانه روز تخمک گذاریمو نمی دونم. پارسال مهر ماه هم سقط داشتم. الان 34 سالمه هم کیست دارم هم آندومتریوز تقریبا 7 سانتی متر دکتر رفتم آزمایش دادم مشکلی ندارم. علت سقط هم مشخص نشد. فقط از ابتدای امسال من پریودهام نامنظم شده! یک ماه در میان پریود میشم پریودم 7 روز طول میکشه با اینکه فیبروم دارم ولی خونریزم شدید نیست. قبلنا طول دوره ام 30-35 بود ولی الان دیگه خیلی نامرتب میشم. لطفا راهنمایی کنین کی باید اقدام کنم و چه بخورم که تخمدانهام فعال بشه؟ خیلی سپاسگزارم

خانمی برو دکتر اول مشکلت رو پیدا کنه بعد پريودت رو مرتب کنه بعد برا بقیه کارها

1 Likes

برو دکتر اول پریود منظم بشه…وقتی پریود منظم شد اقدام کن

2 Likes

سلام عزیزم
وقت شما هم به خیر
همون طور که دوستان فرمودن باید به پزشک مراجعه کنید تا برای بی نظمی قاعدگی تون دارو تجویز کنن
برای پیدا کردن روز تخمک گذاری تون در حال حاضر می تونید از سونوگرافی یا از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.
برای فعال شدن تخمدان هاتون هم باید زیر نظر پزشک از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.

2 Likes

سلام. شما اول حتما به مزشک مراجعه کن. دوم تجربه من برای تنظیم قاعدگی هرروز صبح ناشتا یک لیوان عرق بوی مادران بخور خیلی تاثیر داره

1 Likes

دکتر رفتم برام آزمایش نوشت گفت مشکلی نمی بینه! قرص دوفاستون با اسید فولیک نوشت برای حاملگی هک گفت اقدام کنم.

1 Likes

من عرق رازیانه استفاده میکنم در مورد بومادران هم شنیدم

این ماشین حساب که تو سایت هست درست حساب میکنه؟

1 Likes

از اون نامنظه استفاده کن عزيزم درسته،من کيت هم ميذاشتم ولي دکتر گفت یه شب درميون رابطه داشته باش بيخوداسترس ربه خودت وارد نکني

بله حتما

عزیزم کیست اندومتریوز دارین؟
منم مشکلم همین نوع کیست هست ازمایش هورمونی دادم مشکل نداشته من هرماه پریود میشم ولی بخاطر کیست گفتن حتما باید ivf بشم به درخواست خودم یک دوره iui انجام میدن نشد میرم ivf البته من تخمدانم درگیر شده شما به نظرم وقت از دست ندین از دکتر بخواید iui براتون انجام بده ان شاءالله که جواب میگیری عزیزم چون این کیست با بارداری از بین میره یا کوچیک تر میشه

1 Likes

زهره جان تا سه بار iuiجا داره

1 Likes

نوشین جان دکتر امروز گفت فقط یه بار انجام میدم چون شرایط خوبی نداری جواب نگرفتی فورا میری برای ivf چون تخمدان راستت کلا گرفتار کیست شده اصلا روش حساب نکن فقط تخمدان چپ اونم اقام و مادرم بخاطر کمرم گفتن بذار ماه دیگه انجام بده

پسivfکن زهره وقت تلف نکن بگو دوقلو خودتو راحت کن

1 Likes

نمیدونم چرا دلم میگه اول iui امتحان کن نشد برو واسه ای وی اف حالا اقام گفت اول ای یو ای نشد میریم واسه ای وی اف
یکم شوهرم بد ازمایش میترسم همکاری نکنه حالا میگه هستم ولی استرس بگیرتش ازمایشش خوب در نیاد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.