چه آهنگهایی گوش میدی؟

سلام سلام،

شما چه آهنگهایی گوش میدید؟ ایرانی یا خارجی، چه سبکهایی؟ چرا؟
.
من آهنگ ایرانی خیلی دوست ندارم، مگر چرت و پرت نخونه، مثلا حامد همایون و نمی‌دونم رپر مپرو، و امید جهان و این چیزا رو حال نمیکنم باش… ولی مثلا اگر گروه پاپ، تلفیقی، یا خواننده مثل ابی اینا باشه گوش میدم.

بیشتر خارجی گوش میدم، آهنگ انگلیسی، فرانسوی، لاتین، روسی، رومانیایی، اسپانیایی، اپرا، فیلم موزیکال، از jazz خوشم نمیاد، ولی سبک الترنتیو راک دوست دارم. صدای خواننده های سیاه پوست دوست دارم. بیشتر از خواننده های زن گوش میدم، ولی خواننده های کانتری مرد هم دوست دارم.
.
در کل اینکه آهنگ خیلی گوش میدم، حتی بی‌کلام.
.
آهنگ خوب دارید بگید

3 Likes

من همه جور سبکی دوست دارم… کلا تو موزیک تنوع طلبم اما از همون دوران نوجوانی علاقه عجیبی به موسیقی انگلیسی زبان پیدا کردم…بعد اونم اسپانیایی و تا اندکی فرانسه… ایرانی سنتی و قدیمی خیلی دوس دارم…
عاقا من عاشق آقامون ابی ام… ابی حامدی :joy: حالم خوب نباشه آهنگاش حالمو کوک می کنه…
بی کلام هم آقامون یانی…
تازگی ها یه خواننده کشف کردم Ed Sheeran… اهنگاشو دوست دارم… :blush:

3 Likes

ایول خوش سلیقه

1 Likes

شیطون Ed Sheeran گوش میدی ؟!!!
عشقه عششششق :heart:️:heart:️:heart:️

2 Likes

من در کل همه چی گوش میدم،مهم اینه که از آهنگ و متن شعر خوشم بیاد،ولی اصلا رپ رو دوست ندارم

3 Likes

من قبلا همش مهراب گوش میدادم ولی الان دیگه فقط شاد ایرانی خارجی فقط شاد باشه

2 Likes

کی هست؟ من اصلا این خواننده جدیدا رو نمیشناسم…

مهراب خیلی غمگین میخونه الان که فکرشو میکنم اصلا خوب نیس بیش از حد غمگینه

1 Likes

من اصلا موزيك گوش نميدم

2 Likes

واقعا شادی؟ چه جالب…تو مثل مامان منی…

اره واقعا :slightly_smiling_face:

1 Likes

عاخی چه بامزه…

1 Likes

به جاش سريال و فيلم تماشا ميكنم

3 Likes

من خیلی آهنگ دوس دارم تو ایرانیا سیاوش و شادمهر
ترکیه ایم دوس دارم الیاس

2 Likes

من هر آهنگی به دلم بشینه گوش میدم بعضی وقتا با شاد حال میکنم بعضی وقتام با غمگین .کار ندارم ترکی کردی لری عربی خارجی هرچی میخاد باشه

3 Likes

عای خداییشم من تو دوره دانشجویی و بعد ازدواجم زمانی که خانه دار بودم از بس فیلم نگا می کردم اصلا دور آهنگ نمی رفتم…

1 Likes

من آهنگای محسن یگانه رو اصلا از دست نمیدم .و محمد علیزاده رو هم گوش میدم سبک خوندنشو دوست دارم .خارجی هم آهنگای ریحانا رو دوست دارم .همیشه کنسرتاشو دانلود میکنم و نگا میکنم .آهنگای زیادی غمگین هم اصلا دوست ندارم دوست دارم یکم شاد باشه .

1 Likes

قبلا تا از خواب پا میشدم سری یه آهنگ پلی میکردم همه کارامو همراه با آهنگ انجام میدادم الان که باردارم یه خورده گوش میکنم حالت تهوع میگیرم . :disappointed:

1 Likes

چه میییییکنه این بارداری حتی آهنگ😮

من همه نوع آهنگی گوش میدم
ولی سنتی نه بجز همایون شجریان
ولی از یه آهنگ و صدای خواننده خوشم بیاد گوش میدم فرقی نداره شناخته شده باشه یا نه
داریوش و ابی محسن یگانه و چاوشی تو ایرانیا
تو خارجیا اول از همه مایکل جکسون :heart::heart::heart::heart:
بعدش ریحانا شکیرا بیانسه جنیفر انریکه
هرچی به گوشم خوش بیاد :joy::joy:
ولی مایکل ثابته :heartpulse:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.