چه آرزویی برای فرزندتون دارید؟

هر آدمی کلی آرزو داره، اما همیشه شرایط و وقت کافی برای رسیدن به همه آرزوهاش رو نداره، وقتی شما پدر یا مادر میشید آرزوهایی که برای فرزندتون دارید در اولویت آرزوهای خودتون قرار می گیره.
این روزا به خاطر شرایط اقتصادی خیلی ها ناامید هستن، بیاین با این پست کلی انرژی مثبت برای آینده فرزندان مون بفرستیم. یه آرزوی قشنگ کنید برای فرزندی که دارید یا فرزندی که قراره در آینده داشته باشید. از ته دل …
.

4 Likes

میخوام طوری باشه که از تمام فرصتهای زندگیش استفاده زمانا هدر نده و هر جوری ک زندگی میکنه فقط شاد باشه

3 Likes

اول انکه آرزو دارم صحیح سالم بیاد…
دوم اینکه از تک تک لحظات زندگیش لذت ببره… مهم نباشه تو چه وضعیتیه…این لذت بردن ذاتی نیست اکتسابیه…و هر کسی نمی تونه بهش دست پیدا کنه اما امیدوارم فرزندم بهش برسه

2 Likes

آرزو دارم پولدار شه :joy:

3 Likes

من آرزو دارم سالم وصالح وخوشبخت و موفق باشه تو تمام مراحل زندگیش و از اینکه پدر مادری مثل ما داره لذت ببره
:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

اول از همه آرزو دارم همیشه صحیح و سلامت باشن
دوم اینکه قدر دان پدر و مادرش باشن و همیشه احترام بذارن
اینکه تو هر رشته و کاری که دوست دارن موفق و سربلند باشن و در آخر همسری پیدا کنن که قدرشونو بدونن و زندگی آروم رو باهم سپری کنن و خوشبخت بشن.:hugs:
البته آرزوها شد😁

2 Likes

من همه چی رو برای پسرم میخوام هرچی خوشبختی و خوبیه براش از خدا میخوام وقتی پسرم دنیا اومد بیمه عمرش کردیم که انشالله دراینده ی پس اندازی داشته باشه.
وقتی توشکمم بود باهاش حرف میزدم میگفتم ابولفضلم انشالله بدنیا اومدی باید ادم مفیدی باشی این دنیا دنیای قشنگی نیست هیچیش جذابیت نداره اما تو باید بااومدنت قشنگش کنی . الانم گاهی باهاش صحبت میکنم بهش میگم ارزو دارم انشالله بزرگ شدی دکتر بشی تا بتونی فرد مفیدی باشی اگر روزی کسی بود پول نداشت بدون پول درمونش کنی به همه کمک کنی. کاشکی به ارزووم برسم

3 Likes

اینکه یا به دنیا نیاد، یا اگر میاد یه کشور خوب و تو یه خانواده پولدار به دنیا بیاد که دست ما رو هم بگیره

2 Likes

آرزو دارم مثل یه شاه قدرتمند و عاقل باشه تا بتونه بهترین انتخابها رو داشته باشه و بتونه توی این دنیا یه اثر مثبت بزاره و باری به هر جهت پیش نره.
تنش سالم باشه جیبش پر پول سرش پر عقل و ایده مثبت.
اینا یه گوشه از آرزوهام بود.
خدای بزرگ آرزوی همه مادرا رو برای بچه هاشون برآورده کن آرزوی من رو هم برای پسرم همینطور.
آااااامممممیییین.

2 Likes

من اول برای باران خودم و همـــــه بچه های کره زمین سلامتی و خوشبختی و عاقبت بخیری آرزو میکنم

منم مثل همه مادرا آرزوهای زیادی برای بارانم دارم،از خدا میخوام هم به خودش هم بهدمن و پدرش این فرصت و توان و قدرت رو بده تا توی رسیدن به این آرزوها کمکش کنیم
همیشه از خدا میخوام آدم درستکاری بشه و خیرش به بندگان خدا برسه
موقع بارداری نیت کردم و تفأهلی به قرآن زدم سوره یوسف اومد😊
از خدا خواستم مثل حضرت یوسف عزیز و محترمش کنه و به مقام و مرتبه بالایی از هر لحاظ برسه اونقد که خدا به داشتن چنین بنده ایی به فرشته هاش مباهات کنه
مـــــــــــرغ آمین بنویس این آرزوهای بزرگ و قشنگمون رو
چون ما اونا رو از خدایی میخوایم که بزرگتره
و قادر مطلق به امور هستیه

بازم میگم بزرگترین آرزوی هر مادر
سلامتی و سلامتی و سلامتی
و
عاقـــــبت بخیری

ان شاالله
الهـــــــــی آمین

4 Likes

مریم جووون خدا باران واست نگه داره ماشالله ماشالله چه ناز شد عزیزمم :heart_eyes::heart_eyes: حتما واسم ببوسش

1 Likes

قربونت برم مریم جونی
دست بوسه خاله مهربونش
خدا ان شاالله بهترینا رو به شما دوستای عزیزم ببخشه
:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

اول از همه آرزو دارم که صحیح و سالم دنیا بیاد، بعدشم دعا و آرزوم واسش اینه که همیشه غرق خوشبختی و شادی باشه :pray:t3::pray:t3::pray:t3::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::bowing_woman:t2::bowing_woman:t2::bowing_woman:t2:

3 Likes

آرزوهای خوبی بود :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
و جالب اینکه همه می خوان بچه هاشون آدم مفیدی بشن
حالا به نظرتون خودتون چقدر آدم مفیدی هستین؟؟؟
اصلا مفید بودن یعنی چی ؟؟؟؟؟

2 Likes

اول اینکه سالم و صالح بودنشو ارزو میکنم
وشاید اروزیی که از ته ته قلبم براش میکنم اینکه هیچ وقت هیچوقت تو زندگیش به جایی نرسه که تو دلش حسرت کارایی که نکرده باشه بمونه یا اینکه پشیمون باشه از کارایی ک کرده و اینکه تو زندگیش به یک عشق واقعی واقعی برسه تا بتونه لذت واقعی نفس کشیدن و زندگی کردن و بفهمه… براش عشق و موفقیت و ارزو میکنم

3 Likes

من آرزوم اینکه سالم باشه بعد میخوام بهش ادب احترام یاد بدم دوست دارم بچم پیش همه بزرگ و محترم باشه از اخلاق سالم برخوردار باشه والا خودم از همین حالا دارم قرآن میخونم تا بچم پاک باشه و بمونه با اینکه منو پدرش هیچ فرصتی تو زندگیمون نداشتیم وبخاطر یه سری مسأله مورد تمسخر دیگران قرار گرفتیم…دوست ندارم بچم این مشکلو پیدا کنه براش آرزو نه واسش امیدهای زیادی توزندگیش دارم…

3 Likes

افسوس مفید بودیم ولی اطرافیانمون ازمون یه مضر ساختن که خودمونم هیچ وقت فکرشم نمیکردیم آخر آرزوهای بزرگمون موندن تو یه خونه تاریک و سرد با شوهری که مورد اذییت اطرافیانش بوده سخته همش غصه بخوری واسش فراموش کنی یه روز چه آرزویی داشتی :sob:

آدم میتونه با گرمای خودش خونه ای رو روشن و گرم کنه
مهم اینه بدونه کی و کجا چه اشتباه یا غفلتی کرده ، و بعد بلند شه و ادامه بده
تلاش کنه
مبارزه کنه
بر خلاف خیلیا به نظر من زندگی خیلی قشنگه
مهم اینه خودت بخوای این قشنگی رو ببینی و قشنگرش کنی یا نه

4 Likes

گل که باشی ؛ باغبانها دست چینت میکنند
سنگ باشی میتراشند و نگینت میکنند …

هرگز از این پیله تنهایی ات غمگین نباش ؛
روزگاری میرسد ؛ فرش زمینت میکنند !!!

چوب خشکی در بیابان باش ؛ اما مرد باش
چوب نامردی اگر در آستینت میکنند …

ای درخت پیر ؛ بر این شاخه ها دل خوش نکن

چون که با دست تبر ؛ مطبخ نشینت میکنند

نیشخند دوستان از زخم دشمن بدتر است
آشنایان بیشتر اندوهگینت میکنند …

2 Likes

این شعر زیبایی هست عزیزم
اما قدرت اراده من از باغبان و سنگتراش و غیره بیشتره
خواستن توانستن است

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.