چهار سال شد که نیستی😔😔😔

روحش شاد :rose:

1 Likes

اره داداش منم میگف کی بهم دایی میگه ولی نشد دخترم 7 ماهه بود

2 Likes

من دو سال اول فقط خواب میدیم زنده شده با خوشحالی بغلش میکردم داد میزدم علی رضا زنده شده تو خواب باز ته دلم میدونست میخواد بره میزدم زیر گریه چه بغضی آدم تو خواب داره

2 Likes

روحش شاد ،خواهرشما چه جوری فوت شدن

2 Likes

منم ۷ماهم بود فوت کرد:sob:

1 Likes

اخ من یه بار اومد تو خوابم نمیدونستم از خوشحالی چکار کنم باهاش حرف میزنم فقط میخنده بدو بدو عین دیوونه ها رفتم دویدم به مامان بابام بگم حسین زندست بابام وقتی بهش گفتم فقط اشک میریخت خیلی دلتنگشم خیلی :sob::sob::sob:دوست دارم الان بیاد کلی بغلش کنم دخترمو نشونش بدم

3 Likes

ممنون عزیزم
تصادف کردن :broken_heart::pensive:

2 Likes

میشه بپرسم برای چی فوت شدن؟؟:black_heart::black_heart::black_heart:

2 Likes

زن عموم یه برادرداشته ۱۶سالگی میره جنگ دیگه برنمیگرده هیچ خبری ازش ندارن،وقتی داداشم بچه بود اونومیبرن پیش یه سیدی ،داداشموچله میزارن ،گفته یه مردرودیدم سواراسب بوده ‌بهم گفته من دیگه هیچ وقت برنمیگردم دنبال من نگردین…هنوزگمنامه:black_heart::black_heart::black_heart::black_heart:

2 Likes

روحش شاد

1 Likes

خدا رحمتش کنه:black_heart:

1 Likes

اره گلم
تصادف با موتور سه نفر بودن داداشم با دوستاش هر سه تاشون فوت کردن نمیدونم ماشین زده بهشون به تیر برق زدن سرعت داشتن نمیدونیم

1 Likes

خدابیامرزتشون ،خدابهتون صبربده:black_heart::black_heart::black_heart::black_heart::black_heart::black_heart:

2 Likes

ممنون عزیزم :black_heart::black_heart:

2 Likes

یادم اومد یه سری باهم چت کردیم گفتید روحش شاد:pensive:

2 Likes

چقد جوون بوده حیف خدابیامرزتش براش فاتحه و صلوات خوندم

1 Likes

بله عزیزم :broken_heart:

2 Likes

سخت تر از اون چیزی که بتونیم تصورش بکنیم میدونم چی میکشی منم برادرم رو از دست دادم میدونم چقدر سخته

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.