چهار روز عادت نشدم چه بکنم؟ 😕

سلام به همه
من دوسال اقدام ب بارداری کردم یک سال طبیعی یک سال دکتر رفتم قرص و امپول استفادع کردم عکس رنگی و ازمایش سمن هم انجام دادم اما متاسفانه بدون نتیجه مونده.مرتب هم پریودم عقب میوفته الان چهار روز عادت نشدم دو هفته پیش هم ترشحات صورتی داشتم…چه بکنم :confused:خیلی ناراحتم و ناامید

خب مشکلی ندارین؟ همسرتون آزمايش اسپرم دادن؟ سالم بودن؟

اره داده اونم سالم بوده .خسته شدم ار بس هر ماه توهمات بارداری اومده سراغمو و بی بیچک گذاشتم.هم خودم خستم هم همسرم.ی وقتا عقب انداختم پنج روز رفتم ازمایش دادم منفی بوده

خب عقب انداختنا طبیعیه منم تو اقدامم تا 6 روز عقب مینداختم
سعی کن استرسو کنار بزاری از رابطتون لذت ببری. انشالله هر موقع وقتش بشه خدا ناامیدت نمیکنه. آشنا داریم بعد از 20 سال باردار شدن. ی روزی نوبت توام میشه ناامید نباش.
ورزش کن شاد باش و انرژی مثبت. امیدوارم زود بتونی حس شیرین مادر شدنو تجربه کنه
خودتو همسرتو تقویت کن و چیزای مقوی زیاد بخورین. دور فست فود و خط بکش. تغذیه سالم خیلی کمکتون می‌کنه🌹

2 Likes

ممنونم💖

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.