چند هفته ای رفتین برای تعیین جنسیت؟

سلام بچه ها من هفته15.خیلی خیلی دیرمیگذره.دلم میخادزودبفهمم بچم دختره یاپسرتابرم براش خریدکنم.همه میگن هفته 18باانومالی جنسیتم میگن.ولی تواینترنت نوشته ازهفته 16مشخص میش یعنی من هفته دیگ برم بنظرتون جنسیت مشخص میش؟

لطفاهمتون بیاین بگین چندهفته ای جنسیت فهمیدین

1 Likes

سوال منم هست واقعا

عزیزم میدونم الان خیلی هیجان زده ای که ببینی جنسیت نینی چیه بهتره تا هفته هجده که سونوی انومالیه صبر کنی دکترت برات چن هفته نوشته؟
هفته ۱۶ بخاطر تعیین جنسیت بخوای بری دوباره هفته ۱۸ ام انومالی بری منطقی نیس واسه سلامتیه بچه مضره این همه سونوگرافی واشعه… ، تا هفته های بالاتر شاید زیاد به سونو نیاز پیدا کردی پس از الان مراعات کن
من از هفته ۱۸ سونوی انومالی جنسیت بچمو فهمیدم

3 Likes

شما هفتت پایینتره میتونی سونوی ان تی رو که دوازده هفته باید انجام بدی یجایی بری که جنسیت بهت بگن
بعضی جاها دستگاهاشون دقیقتره دکترم تبحرش زیاده میتونه زود تشخیص بده

1 Likes

من آخه ایران نیستم عزیزم، اینجا هم فقط بیمارستان سونو میکنه اونم خودشون واست نوبت سونو رو به دکترت میفرستن، واسه همین هیچ کاری جز صبر نمیتونم بکنم، میشه بپرسم جنسیت نی نی شما چی بوده و چه حالتایی داشتی که اقلا بتونم حدس بزنم؟؟

عزیزم ازهفته پونزده به بعدجنسیت صدرصدی ومیگن،ولی من هفته 11ان تی جنسیت احتمالیش،وبهم گفت ودرست دراومد،امابهتره صبرکنی سونوآنومالی وبدی

1 Likes

سلام .عزیزم من هفته ۱۵ و ۵ روز جنسیتشو بهم گفت

الانم بری جنسیتو میگن بهت عزیزم

اگه هفته دیگه بری،دوباره برای آنومالی هم باید بری،بهتره که صبر کنی،دستگاه سونو امواج داره برای جنینت خوب نیست،بزار انومالی که رفتی با قطعیت بهت میگه

منم دکتر تو ۱۲ هفتگی جنسیت احتمالی رو گفت پسره و تو ۱۸ هفتگی رفتم و گفت پسره .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.