چند نکته در مورد سلامتی و پزشکی

2 Likes

دوستان اگر کسی از این قبیل عکس نوشته ها داره بفرسته تا بقیه هم استفاده کنن

عالیه ممنون عزیزم

1 Likes

همش تقریبا درست بود فقط مو فرفری رو قبول ندارم. یه عالمه مو فرفری دو برم هست که اصلا خلاقیت ندارن

1 Likes

عزیزم برای همه که صدق نمیکنه

1 Likes

اخه الان هر کی موهاش فره میاد میگه راسته من خیلی خلاقم. به نظرم خلاقیت ذاتی و ارثی میشه و این که چقد بشه تو دوران کودکی اونو پرورش داد

بیشتر هنرمندا موهاشون فرفریه دیگه:laughing::laughing:

1 Likes

اونام که موهاشون فر نیس میرن فر میکنن. بهش میگن تریپ هنری. بیشترم دانشجوهای هنر اینکارو میکنن

الگو برداری کردن

درمان‌سرفه

1 Likes

عزیزدلم اینکه میگن دست چپا باهوشن یعنی اینکه دست راستها خنگن؟؟؟؟نه فدات شم طبق ازمایشاتی که بدست اومده میگن بیشتر دست چپها از ضریب هوشی بالایی برخوردان اما منظورش این نیست که همه دست چپا باهوشن من دست چپ دیدم از خنگ خنگتره. دست راست هم دیدم که نخبه بوده. این فرضیات هست که بیان میشه اصل اینکه خودمونو چطور تقویت کنیم تا برتر باشیم.

1 Likes

۸۰ درصد هوش بچه از مادرش به او ارث میرسد

3 Likes

اسما جون اولين عكس را كه ديدم به همسرم 1 پيام رمانتيك دادم. :heart_eyes::heart_eyes: آخه ديشب من رفتم ارايشگاه تا 10 شب اونجا بودم داشتم موهامو رنگ ميكردم. عصرشم با دوستم بيرون بودم. وقتي از خونه ميرفتم بيرون لباس هاي روي بند اپارتمانيم را جمع نكرده بودم. ظرفهاي ناهار خودمم نشسته بودم و ازخونه اومده بودم بيون. شوهرم كه شب برگشته بود خونه لباس هارا جمع و تا كرده بود و همه ظرفها را شسته بود. آخي راست ميگي …

3 Likes

آزاده جون من موهام فرفریه
نمیخوام از خودم تعریف کنم اما دقیقا با هر کس برخورد داشتم اشاره کردنک خلاقیتم بالاست،،،البته صحبتتوقبول دارم که هر ویژگی رو میشه پرورش داد اما باور کن من زیاد دیدم و برخورد داشتم یه عده اصلا هیچی تو کتشون نمیره گاهی من میمونم که خدایا این چرا اینقد گیراییش پایینه
اما ضمن احترام ب همه مو لخت های گل و عزیز
مو فرفریا خلاقن گلم و من به عینه به کرات دیدم

نمونش خودم عزیزم :blush::blush::blush::blush:

2 Likes

الهی عزیزم
ان شاالله خوشبخت باشید مریم جونی

1 Likes

اینکه شما خلاقی رو نمیشه تعمیم داد که کل مو فرفریا خلاقن :wink:
خب منم موهام لخته و خلاقیتم میگن که زیاده میشه گفت همه مو لخت ها خلاقن؟ :thinking:
این که طرف هیچی تو کتش نمیره با این که قدرت خلاقیت داره خیلی فرق داره. خیلی از هنریا سمت چپ مغزشون فعال نیس. و خیلی از دکتر مهندسا سمت راست مغزشون کمتر فعاله. بستگی داره شما تو کدوم زمینه خلاقی و خلاقیتتو به چه کسی میخوای انتقال بدی. :sunglasses:
من فقط گفتم کلی آدم مو فر فری اطرافم دیدم که اصلا خلاق نیستن نگفتم باهوش نیستن یا خنگن. اتفاقا خیلی هم هوش خوبی دارن :grin:

1 Likes

عزیزم اینکه گفتم تو کتشون نمیره منظورم دریافت هاییه که با خلاقیت در ارتباطه منظورم گیرایی و هوششون نبود
خلاصه گفتم گلم حوصله توضیح دادن نداشتم :wink:

درسته گلم اصلا نمیشه تعمیم داد
اما تحقیقه دیگه،،محققای عزیز انجامش دادن ب این نتیجه رسیدن :wink::kissing_heart:

1 Likes

محقق هستن دیگه از سر بیکاری روی موی فر و لخت تحقیق میکنن :sunglasses: :laughing:

1 Likes

فداي محبتت خانوووم گل

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.