چند ماه بعد از سقط میشه باردار شد

سلام خانوما من اول مهر توی ۷هفته ای سقط کردم هنوز بقایا دارم ولی خون ریزی ندارم گفتن باپیرویدبعدی دفع میشه کی میتونم دباره اقدام کنم؟؟؟؟

فک کنم بعداز سه یا شش ماه باید اقدام داشته باشی،تا رحم دوباره آماده بشه،ولی یکی از آشناهای من بعداز دو ماه باردار شد،خداروشکر بچه ش هم سالم بود اما تحت نظر دکتر بود بعداز سقطش

یعنی میتونم ماه اخرپایز اقدام کنم اگه بقایای سقط قبلی نیفتاد چی مشکلی پیش نمیاد

سلام عزیزم باید تحت نظر دکترت باشی تا اول علت سقط و پیدا کنه بعد هر موقه که اجازه داد اقدام کنی من دکترم گفت 4 ماه بعد سقطت میتونی باردار شی همه چی بستگی به شرایط بدنت داره

1 Likes

باید تحت نظر باشی عزیزم ما که شرایط بدن و داروهای مصرفی شما رو نمیدونیم،باید دکتر با سونوگرافی که انجام میدین تشخیص بده زمان باروری تون کی میتونه باشه

سلام خانمی من نمیدونستم باردارم بیبیچک زدم منفی بود منم زعفران خوردم تا پیرویدم بیاد بعد ۳روز خون ریزیم شروع شود بعد که دیدم طولانی شوده رفتم دکتر که گفت بارداربودم سقط شوده

فقط قرص میتل ارگونوین مینو۳۰تا دادن که۱۴تاخوردم بقیه مونده دکترگفت همین بخورم نیازی به مراجعه بعدی نیست گفت ۶ماه دیگه باردارشم ولی خیلی دیره:cry:

نمیدونم،ولی به حرف دکترتون گوش کنید،بالآخره ایشون شرایط شما و وضعیتتون رو بهتر میدونن،میتونید با شماره مشاوره هم تماس بگیرید اونا بهتر میتونن راهنمایتون کنن😊

اخی عزیزم چه بد :frowning::frowning:

ولی کلا تحت نظر باش به خودت خیلی برس تا جون داشته باشی دوباره باردار بشی منکه بعد 4 ماه اقدام کردم باردار شدم ولی لکه بینی دارم هنوز هم علتش رو نمیدونم

سلام عزیزم
من زبونم مو درآورد انقدر که گفتم بی بی چک دقیق نیست حتما آزمایش خون بدید :tired_face:
باید زیر نظر پزشک باشید و از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید تا زمانی که دکتر اجازه بدن برای بارداری اقدام کنین. انشالا که به زودی خبرای خوش بشنویم ازتون

1 Likes

اهم خیلی حس بدی داشتم حمش خودم سرزنش میکنم

چشم حتمابانظردکتر باردارمیشم ولی اون گفت ۶ماه بعد میمیرم تاسال جدید برسه همش استرس دارم میترسم بعضی شب ها خواب بچه میبینم که بغل دارم دارم دیونه میشم باخودم میگم مقسر مرگ بچم خودمم دوربریامم که نگوهمش سرزنشم میکنن

مگ عزیزم بعدچندوقت باردارشده بودی؟

بعد پنج سال این بارداری سومم بود

شما باید قوی باشید عزیزم
مادر بودن کار سختیه، لازمه مادر خوب بودن اینه که صبور باشید، قوی باشید، استرس نداشته باشید، مادر باید کوه آرامش باشه تا بتونه یه بچه آروم و خوب تحویل جامعه بده. به حرف اطرافیان اهمیت ندید اصلا. فقط به فکر خودتون باشید
به سلامتی تون فکر کنید، ورزش کنید، غذای مقوی بخورید و آروم باشید تا بدن تون برای پذیرایی از جنین آماده بشه. شما باید بهترین جا رو برای اون تهیه کنین. یه رحم پر از استرس به درد نمی خوره

ممنون خانوم حکیمی بابت دل گرمیتون اگه شما ودوستان نبودیندمن یکی به شخصه دیونه میشودم :rose::rose::bouquet:

1 Likes

عزیزم خداروشکرکه دوتابچه دارین،به اونابرسیدغصه نخوریدکاربه حرف مردم نداشته باش،مگه نمیگی نمیدونستی خب مهم خودتی وخدای خودت که ازاین جریان خبرداره،به زندگیت برس ودیگه بهش فکرنکن کاریه که شده قسمت نبود

ممنون آرزوجان اقامم همین میگه میگه بجای غصه خوردن به فکراین دوتا باش خیلیا ارزوی یکیشو دارن حالا که ما دوتا داریم چرا باید ناراحت اونی که رفته باشی ولی باهمه این حرفا انگاری یه جای خالی توزندگم حس میکنم کمی طول میکشه که باهاش کنار بیام

1 Likes

ولی تصمیم گرفتم برای برج ۱۱ یا۱۲ دباره دست به کارشم برام دعا کنید:pray:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.