چند روز از موعدم گذشت بی بی بزنم؟

من بارداریم خارج رحم بود عزیزم
البته گفتم من تقریبا 17 بار آزمایش بتا دادم. بتام مرتب کم و زیاد میشد اما سونو داخلی چیزی رو داخل لوله ها نشون نمیداد. تقریبا یک ماه درگیر بودم تا فهمیدن خارج رحم هست و بعدش هم درگیر صفر کردن بتا شدم

من امروز رفتم دکتر بهم گفت نطفه ضعیف بوده دفع شده یه سونو رحم بعد از پایان خونریزی برام نوشت
من قبلا دو بار ivfکرده بودم تا این حد هم بتا نداشتم این دفعه بدون دارو بود
امیدم به خداست انشالا واسه من و شما همه منتظران یه نی نی سالم و صالح قسمت بشه

4 Likes

آره گلم حتما خیری توش بود ان شاءالله ماه دیگه حتما حتماو۱۰۰درصدباردارمیشی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing::kissing::kissing:

1 Likes

بدنتون داره برای بارداری آماده میشه. ان شاءالله خیلی خیلی زود خبر بارداریتون رو بهمون میدین :rose:

1 Likes

.ایشالا شما نی نی داری؟؟؟

1 Likes

نه عزیزم
منم مثلا بارداری اولم بود که خدا نخواست

انشالا هر دوتامون و همه منتظر ها با خبر خوب بیایم
الان دو سه روز هی فکر میاد تو ذهنم کاش این کار و میکردم کاش اون کار و کرده بودم
من خیلی وقته منتظرم برام دعا کنید

1 Likes

ان شاءالله عزیزم
با فکر و خیال بیهوده خودت رو آزار نده. باور کن اگر خدا میخواست و تقدیرش بود موندگار میشد. خود من همه جوره رعایت کردم، از ماهها قبل تحت نظر بودم، کلی تقویت کردم اما خدا نخواست و نشد… این روزهای تو رو خیلی درک میکنم. من هم مثل تو تا مدت ها ذهنم درگیر بود، خیلی اشک ریختم و غصه خوردم تا پذیرفتم که اون قضیه تموم شده…
برات از خدای مهربون آرامش و صبوری میخوام و دعا میکنم خیلی زود و زودتر از خود من بچه ات رو بغل بگیری

1 Likes

واقعا ازن ممنونم ندیده دوست دارم حرفات خیلی اروم کرد عزیزم الان خیلی بهترم سعی میکنم بهش فکر نکنم
مطمئنم خیلی زود دوتامون تی نی دار میشیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

ممنونم عزیزم. خوشحالم که حالت بهتره. بی صبرانه منتظر دیدن گپ بارداریت هستم :heart:

:heart_eyes::heart: عزیزدلمی :heart_eyes::heart_eyes:ایشالا تو گپ میایم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.