چند تا سوال؟

یه سوال دیگه قرص ويتامين دی دکتر برام نوشت ولی من نمی خورم چون نوشته بعد از نهار مولتی ویتامینم هر روز بع از نهار میخورم اگه اینم بعد نهار بخورم با هم تداخل نداره

1 Likes

عزیزم به سلامتی این دوران رو سپری کنی.بچت هم قلبش هم حرکاتش خوبه…نگران نباش

1 Likes

مرسی عزيزم یعنی این سونو همون ان تیه

1 Likes

من ۶ هفته صداشم گذاشت برلم خدا خیرش بده

1 Likes

خوشحالت من انقد دوس داشتم صداشو بشنوم اما این خیلی بد اخلاق بود سری بعدی میرم یه جا دیگه

1 Likes

سونو خوبه ولی یه سونو معمولی فردا برو بگو برات بنویسه چ دکتریه ک ۱۰روز طول بکشه نوبت بده اخه عزیزم
بعد کلا تو ی چکاپ کامل باید بدی چرا دکترت اینجوره پس:confused:

وای دخترر خوب مولتی ویتامین معمولا ۱۶هفته باید بخورن تو مولتی بعداز صبحانه بخور ویتامین دی رو بعد از ناهار بخور…یه سرچ تو گوگل بکن برا دوران حاملگی

دیگه نمیدونم چی بگم هرچی من میگم شما چیز دیگه میگی

نه عزیزم.فکر نکنم ان تی باشه.یه سونوی معمولی هست.

1 Likes

نمی دونم بخدا من فک کردم خودش تشخیص میده بگه دیگه حتما یا مثلا الان موقش نیست خودمم واقعادیر فهمیدم بارداریمو ولی متخصص خوبیه همه ازش راضی بودن سرش شلوغه شاید بخاطراونه

1 Likes

دلیل نمیشه زبونی بگه برو سونو اونم نگه ک ان تی…مفتی مگه کار میکنه پول ویزیت میدی خودتم سنت خوبه ک یکم زرنگ باش سرچ کن اطلاعات میره بالا
ان شاءالله دوران بارداری خوبی داشته باشی :heart:

1 Likes

ار۶ برو جای دیگه من صداشم دارم ظبت کردم

1 Likes

تو گوگل سرچ کردم ولی گفتم باز بپرسم مولتی رو گفت تو لاغری بعد اشتها به غذا هم اصلا ندارم وغذام خیلی کمه بخاطر همین گفت هر روز یا یه روز در میون بخور

1 Likes

ممنون عزیزم باشه

1 Likes

خب ساعتش جابجا بشه اشکالی نداره گلم بعداز صبحانه یکی رو بخور بعداز ناهار یکی

بعد هروقت رفتی عکسشم بهت داد چجوری عکساشون سر هم میکنن بعضیا تو اينستا دیدم

2 Likes

اره همش عکس داشت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.