چندین شب یه خواب همش میبینم 🤔

سه شب پشت سر هم خواب بی بی چک مثبت میبینم دیشب باز خواب دیدم مثبته حتی تاریخ زایمانمم گفتن بهم الانک حساب کردم دیدم دقیقا همون 9ماه میشه باز تو خواب با خودم میگفتم خب خداروشکر بچم نیمه دومی نیست:woman_facepalming:

3 Likes

تا حالا انقد خواب دقیقی ندیده بودم حتی ماهی ک توش بودم ینی آذر میگفتم عه بچم تو آذر درست شد:rofl:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy:اقدامی؟

1 Likes

اره 6ماهه. کم کم دارم روانی میشم:crazy_face:

2 Likes

چندسال جلو گیری کردی ؟
تا ۱سال طبیعه

1 Likes

خیره ان شاالله

1 Likes

حالا مطمعنم هستم باردار نیسم فردا موعودمه. خدا چقد داره حرصم میده با این خواب ها:broken_heart: لعنت ب حسرت

1 Likes

نداشتم اصلا فقط ی اشتباهاتی کردم سه ماهی عقد بودم خیلی ال دی میخوردم باردار نشم حتی جلو پریودیم میگرفتم ک باز نشم دستور اقامون بود چون دو شهر جدا بودیم میگف میام نباشی:woman_facepalming:

1 Likes

نمیدونستی کسی که زایمان نداشته نباید قرص ال دی بخوره
نازایی میاره
خب دستور اقاتون بود پس صبر کن انشالله باردارم میشی

1 Likes

من ی بارداری داشتم قبلا و خودم سقطش کردم خیلی بد بود خیلی :broken_heart:

1 Likes

فقط همون 3ماه بود ینی مشکل سازه؟

1 Likes

چرا سقط کردی
من مامانم همیشه بهم میگفت بچه ی اولتو حتی اگه نخواسته بود سقط نکن
چون اگه سقط بکنی احتمالا سهت باردار بشی یا اگرم بشی باید هیلی مراقب باشی

1 Likes

۹۰روز خوردی
نمیدونم ولی احتمالا

1 Likes

تو عقد بودم با شوهر اولم ادم بیشعوری بود گف نمیخوام از الان هزار کار کردم سقط نشد اخر قرص خوردم چقد بد بود هیچکسم نمیدونست ک چیکارمه ک چی بخورم چی نه هیییییی الان اگ بچم میبود دوسالش نیمش بود

1 Likes

همش نمیخوردما بعد رابطه فقط باز وقتی پری میشدم چندتا میخوردم بند میومد. چ میدونم امید ب خدا

1 Likes

:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:ای کاش سفت سخت تر جلو گیری میکردی

1 Likes

نمیدونم والا چرا میخواستی پریت بند بیاد:grimacing:

1 Likes

با پیش اب شدم:no_mouth::no_mouth::no_mouth: الان باز با دریاچه نمیشم

2 Likes

میومدش اخه:woman_facepalming::rofl:

1 Likes

انشالله که حامله ای

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.