چندسال بعدازدواجتون حامله شدید؟

سلام دوستان چندسال بعدازدواج حامله شدید؟من خودم سه ساله ازدواج کردم هنور بچه ندارم.

1 Likes

سلام به سال طول نکشید نزدیک چهارماه :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

۶سال بعد ازدواج

1 Likes

به اصرار شوهرم چون سنش داشت بالا میرفت نگران بود منم قبول کردم حدودا چهار ماه بعد عروسیمون

2 Likes

سلام سه سال ازدواج کردم سال اول جلوگیری داشتیم سال دوم باردارشدم سقط شد الانم نزدیکه ۱ ساله در حال اقدامم و بی نتیجه

1 Likes

ا فعلا تو اقدامیم
درست یک سال از عروسیمون گذشته :heart_eyes:

به نظرشما بغده چندسال حامله نشدی بایدبری دکتر؟

بستگی به سنت داره و اینکه دوره هات منظمه یا نه
اگر که منظمه و زیر 30 سال هستی
1 سال یا 6 ماه
در غیر اینصورت بهتره از همون اول تحت نظر باشی

1 Likes

عزیزم قبل اقدام بایدبری آزمایشات کامل وسونوبدی تاببینی وضعیتت چطوره،تاشش ماه یایکسال وقت داری اقدام کنی اگه خدانکرده نشدبرودکتر

2 Likes

عزیزم خوبه ک بری دکتر چکاپ بشی اینجوری وقتی اقدام کنی هم به مشکل بر نمیخوری دیگه.
اگه خدایی نکرده مشکلی داشته باشی باید دارو مصرف کنی

من سه سال جلوگیری کردم بعد باردار شدم

من دو ساله ازدواج کردم ۳۲سنمه ۵ماهه اقدام کردیم نشد این ماه رفتم دکتر بهم لتروزول داد دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم یعنی آرزومه همه اونایی که نی نی میخوان خدا سالم و صالح شو بهشون بده

5 Likes

سه ماه

هرچی خدابخوادهمون میشه.امیدت به خداباشه.

دوسال بعد ازدواج

1 Likes

منم ۳ماه:face_with_hand_over_mouth::smiley::face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

وای الهام یعنی تو ۳ ماه عروسی کردین؟؟

1 Likes

من یک سال و ۴ماه بعد عروسیم بعد ۲ماه اقدام باردار شدم😊

2 Likes

سلام بخاطر مشغله کاری و شرایط مکان سکونت وشرایط تحصیلی هفت سال بعد ازدواج تصمیم گرفتم بچه دار،شم

2 Likes

زینب جان بنظرم قبل از،اقدام بهتره تحت نظر باشی سوننو و ازمایشات قبل بارداری رو انجام بدی بعد با حیال راحت اقدام کنی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.