چندسالگی باید از پوشک بگیرم دخترمو؟؟

میترسم خونه بوبگیره ازدستش

1 Likes

:confused::confused::expressionless::expressionless::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:پس دهنم سرویسع:cry:

2 Likes

خودتو آماده کن. :joy:
من الان گاهی میگه جیش جیش میبرمش تو دستشویی، دست میکنه تو آفتابه. لوله باز میکنه همه کار میکنه بجز جیش میاد بیرون جیش میکنه، :neutral_face:

3 Likes

هنوز به اون درک نرسیده.صبر کن خب تو خونه پوشکش کن نجسم نمیشه دیگه.

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

دختراولم ۱۵ماهگی میرفت دستشویی فقط واسه خواب پوشکش میکردم گفتم شایداینم زودبشه:woozy_face::woozy_face:

1 Likes

تاجایی که میتونی بشور و آبکشی کن
بچه من سر جیش خیلی خوب بود ولی سر شماره ۲ خیلی اذیت شد…میگفت این چیه از من میاد من میترسم:grin:
دوبار با جیق و گریه و داد و بیداد شماره۲رو انجام داد .دیدم اینطوری نمیشه
تو اینترنت عکس بچه هایی که رو قصری نشسته بودن رو بهش نشون دادم خیلی میخندید و دوس داشت خودشم رو قصری بشینه…خداروشکر قصری کارمو راحت کرد
بعد به دیوار توالت برچسبهای مورد علاقش رو میچسبوندم میدید حواسش پرت میشد جیش میکرد…بعد اتمام کارش بهش جایزه میدادم مثل آبنبات چوبی یا پفیلا خونگی و…

3 Likes

عزیزم.افرین چه خوب.بنظرم اصرار نکن بچه ها کاملا با هم فرق دارن.

1 Likes

واقعاسخته
پوشکم گروووون:joy::joy:

1 Likes

آره واقعا…:joy:

1 Likes

اره الان ب اینکه چقدباهم فرق دارن پی بردم:joy::joy:

2 Likes

الهی:heart_eyes::joy:

1 Likes

سایز چند میپوشه بچت بیبی کینگ بگیر ارزونتر و بصرفه تر.از عمده فروشیا.

2 Likes

سایز۳میپوشم براش مای بیبی.
جدی جنسشم خوبه؟

با کلاسم هستی :joy::joy:.اره بابا برا تو خونه خوبه.من بیرونم ایتعاده میکنم البته فکر نکن خیلی ارزونه.ولی الان نسبت به بقیه ارزونتر.من سایز ۵ ۲۸ تایی عمده فروشی ۸۳گرفتم.سایزای پایین کا تعداد بیشتر و قیمت کمتره

2 Likes

البته من بچم به هیچ پوشکی حساسیت نمیده

2 Likes

حالایه بسته کوچیکشو میگیرم ببینم چجوریه

1 Likes

سایز ۳ استفاده میکنی چند کیلوعه؟من ۴ استفاده میکنم برا دخترم ده ماهشه خیلیم تپل نیست

1 Likes

منم میخام دخترم از پوشک بگیرم دوسالو دوماهشه
جیش رو‌میگه ولی تو دستشویی نمیشینه فقط دوس داره اب بازی کنه
فعلا گفتم یکم صبر کنم تا بهتر بشه

منم بی بی کینگ میزارم برا دخترم سایز پنج
برا پسرمم این سری میخام همین مارکو بخرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.