چله زیارت عاشورا از دهم محرم تا اربعین

فدات عزیزم چشم عزیز دلم حتما:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

چشم گلم

منم بنویس حتما تگم کن یادم نره

1 Likes

چشم گلم حتما عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزم انشالله به حق پنج تن دلمون شاد شه

1 Likes

قربونت برم مهربون چشمت بی بلا:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::hugs::innocent::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

1 Likes

فدات مهتاب جون انشالله عزیز دلم اسمتو بنویسم؟

1 Likes

فدات آجی جون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:green_heart:‌‌‌

2 Likes

خدانکنه گلم:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

عزیزمی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

توبیشترتر:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

@u919949
فریبا جونم کجایی آجی چندبار تگت کردم عزیزم خوبی خوشی
چله گذاشتم از ۲۸ مرداد اسمتو بنویسم گلم؟

1 Likes

آره عزیزم حتما میخونم اسمم بنویس معصومه جونم:heart::gift_heart:

1 Likes

مرسی فداتشم ولی من چله شو بلد نیستم اخه

2 Likes

ممنونم گلی بخاطر تگت

2 Likes

فدات گلم چشم آجی حتما:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربونت عزیزم سخت نیست مهتاب جون از دهم محرم تا اربعین روزی یه بار زیارت عاشورا به همراه دعای علقمه میخونی بعدش گلم اگه خواستی بهم بگو

1 Likes

قربونت عزییز دلم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.